2733
2734

یکی از اشناها حدود چند ماه پیش آمار منو گرفته بود برای خاستگاری

ولی چند ماه گذشت خبری نشد تا دیشب که مهمونی خونه خاله طرف دعوت بودیم (مهمونی عید)

از اول که وارد شدممم طرف تا دیدم گفت ایشالااا عروسیت از اونور مامانم گفت نه تروخداااا بگید ایشالا دکتراش قصد ازدواج نداره😐😐😐😐

بعدش سر شام سر هرچییی مستقیم مامانه زل زده بود تو چشمام

این جس و داشتید؟روانی شدم تا یه شام خوردم

میشه برای سلامتی مامانم یه صلوات بفرستید🥺💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

باز تو خوبی ی مراسمی بود رفته بودیم انگار واس اقایان ابنطرف سفره باز کردن واس خانومها اونطورف من متاهلم ولی شنیدم از یجا ک یکی ک ازم ۲سال کوچیکتره عاشقمه از مجردیم ینی این اقااا از بس جاشو عوض کرد مستقیم نشست روبروم نگام کرد وای داشتم روانی میشدم حس میکردم لقمه هامو میشماره بعد رفته بود ب رفیقش گفته بود اونم ب منوحس داره نگاش میکردم قرمز میشد اسککوووول هرجای هستی من از حرص قرمز میشدم ن علاقه

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   

منم تجربه دارم خیلی حس بدیه 

فکر کن پسره روبروم نشسته بود با مامانش داشتن شام می خوردن اینقدر نگام کردن کلا شام نخوردم

هر وقتم می رقصیدم خواهر پسره می اومد کنارم می رقصید 

مهمونی زهر کردن

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
2706