2737
2739
عنوان

همکار شوهرم

422 بازدید | 16 پست

بچها ما چن روز پیش مهمونی دعوت بودیم خونه یکی از همکارا شوهرم بعد من نشسته بودم رو مبل و داشتم میوه میخوردم 😄 همسرم پا شده بود رفته پیش یکی از دوستاش گفت الان میام، بعد یکی از همکارا شوهرم اومد کنارم نشست نمی‌دونست من زن همکارشم یعنی ب قیافه و سنم نمی‌خورد بعد ازم غیر مستقیم خواستگاری کرد 😐😐🤣 دیگه شوهرم اومد، اونم معذرت خواهی کرد و کلی خندیدیم 

خیلی دلم میخواد ب شوهرم بگم کاش یجوری میوردیش برا خواهرم 😶🤣 فقط اون دوسال ازم بزرگتره ظاهری تقریبا شبیه همیم بنظرتون بهش بگم کار درستیه؟😑 یا دعوام میکنه؟ 

اگه آره چجوری بگم؟ 

آخه پسره پسر خوبی بود هم شغلش مثل شوهرم بود هم از لحاظ ادبی و اخلاقی خیلی مودب بود 

کاش با خواهرم ازدواج میکردن 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم چند روز دیگه بگو چ اشکالی داره 

یا میگه نه یا اوکی میده 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
2731

😋😀😀😃😃😄خیلی باحاله به شوهرت بگو فلانی مجردهستش پسر خوبی هستش میشد باجناقت بشه 😍🤩😍

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
مستقیم نگو . بگو کاش فلانی خواهرمو دیده بود . این که انقدر همه چیزاش خوبه اقلا با یکی که مجرد بود اش ...

وای دقیقا این عالیه بنظرم چند روز دیگه همینجوری بگم 

دستت طلا 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
2740
هرچی میشه یاد اکسم میوفتم یکی اسممو اورده بود من خبرنداشتم دفته بود درپادگان تهدیدش کرده بود بیچار ...

😂😂😂😂 

😋😀😀😃😃😄خیلی باحاله به شوهرت بگو فلانی مجردهستش پسر خوبی هستش میشد باجناقت بشه 😍🤩😍

خیلی پرو بازی نمیشه؟ 

[QUOTE=335921112] چطور من نمیتونم بپذیرم فوری خواساری کنن یهویی مگه کفشه یهوی یه لحظه ببینی بخری عجب با عرض معذرت نمیت .

🙄🙄چی بگم 

من‌ خودمم مخالف  خوستگاریای تو یه نگاهم 

بنظرم چند روز دیگه بگو چ اشکالی داره  یا میگه نه یا اوکی میده

آره چند روز دیگه میگم بزار یکم بگذره

خیلی پسر خوبیه ... تو یه جمع آشنا زارت نشسته کنارت  در لحظه اول مخ زنی کنه ‌ تو غریبه ها چه میک ...

😑😑 یعنی خوب نیست؟ 

2706