2737
2739

دیروز یه دوست دور داریم زنگ زده بود بابام اول از داداشم پرسید بعدش از من پرسید گفت دانشگاه هش رو تموم کرده ؟چیکار می‌کنه ؟😐

بابام گفت تموم کرده الان درگیر استخدامی هست 😐😐خوبه هزار بار بهش گفتم جایی نگو 😐

میگه خوب بود میگفتم تو خونه با من و بابات درگیری 😂😂😂😂در حالیکه ما اصلا دعوا نمی‌کنیم 😐 بعضی وقت ها با مامانم بحثم میشه که اونم همه جا هست 😐

بابام میگه سر تو بلند کردم میخونی 

چون که استخدام میشی و اینکه داری میخونی نشون دادم هدف مند هستی 😐😂

من خیلی مهربونم خب ولی اگه بیایی تاپیک من چرت و پرت بگی قشنگ میشورمت میزارمت کنار 🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بابا مننم همینه 😂😂😂

من درباره کارم گفتم نگو دقیقا بلند گفت نادیا جون چکار می‌کنه بابام 😐 یه کاری از طرف استادش بهش پیشنهاد شده اونجا مشغول شد حالا من خوبه شغلم بود 

آبجی بد بختم کنکوریه 

به بابام گفت جلو همه بگو کنکور نمی خوام بدم امسال میترسم خراب کنم آبروم بره فامیلمون گفت وای خیلی گرون شده همه چیزا بابام 😐آره من یه کتاب تست و چند تا برگه برای ملینا چاپ کردم فلان قیمت 

خواهرم داشت خودش جر میداد همه گفتن وای به به سلامتی پزشکی دیگه ایشالله خواهرم خیلی عصبی بود😂

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
2738
بابا مننم همینه 😂😂😂 من درباره کارم گفتم نگو دقیقا بلند گفت نادیا جون چکار می‌کنه بابام 😐 یه کار ...

عزیزم حالا مامانا ازینم بدترن یعنی ی چیزایی میگن تو جمع فامیل میخای زمین گاز بگیری

عزیزم حالا مامانا ازینم بدترن یعنی ی چیزایی میگن تو جمع فامیل میخای زمین گاز بگیری

😂😂😂👌

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️