2737
2734
عنوان

فرق این سه تا چیه😐😂😂

219 بازدید | 11 پست

باقالی باقالی پلو

باقالی باقالاقاتق

باقالی ک نمک و گلپر میزنن خیابون

مسخره نکنید فقط ۱۶سالمه😂🗿

🩶🇬🇧🧮🛍📸💒✈️🎧⛹‍♀🏀🍵🥗🥬🍏🌸👩‍🏫👩‍🎓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باقالی باقالی پلو سبز هست میپزن مث لوبیا چشم بلبلی برا تو برنج.

باقلاقاتوق نمیدونم چیه نخوردم

باقالی سر خیابونا میفروشن همون باقالی سبز رو با پوست خشک میکنن بعد از پوست دونه هاشو در میارن و میپزن

2738

باقالاقاتق رو شمالیا باید بگن 

من شیرازیم . ما شیرازیا باقله سری اول که میاد میگیریم برای نوبرونه در حد گرمک و اینا یا نهایتا به وعده باقالی پلوو . مربوط به یکی از شهرای استانمونه به نام فسا . میگن بهش باقله فسا . 

بعد از اون یه مدت بعد سری جدید میاد بهش میگن باقله شهری . اون ریز و درشت قاطی داره ریز و متوسط رو به ریزشو جدا میکنیم فریز میکنیم برای پلو درشتاشو گرمک میکنیم با گلپر و اینا که گفتی . بعد از اون دیگه یهو همه باقله ها درشت و کپل میشن دیگه برای برنج مناسب نیست برای همون باقله گرمک خوبه فقط

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

باقالی پلو برنج خوشمزه هم هست همون باقاله پلو هست ما با مرغ می خوریم مثل لوبیا پلو وزرشک پلو هست 

باقالی قاتق فکر کنم غذا شمالی هست شبیهه خورشت بود من خوردم

اون باقالی هم که نمک میزنم گرمک بعضیا میگن که حالت دسری دارع

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️