2733
2739
عنوان

رفتم دکتر زیر ناخناش چرک بود 😂

343 بازدید | 13 پست

برام آزمایش و سونو نوشت  دیگه نمیخام برم پیشش ببرم دکتر دیگه نگاشون میکنه وقتی اسم این تو برگه آزمایشه؟؟ 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زیر ناحنای کی ؟

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)
اره ببر پیش یکی دیگه

قبلا یه آزمایش دادم دکترم دید اسم خودش نیست  اصلا بازش نکرد هر چقدر اصرار کردم  آزمایش جدید نوشت 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘
2740
خانم بود یا آقا؟

آقا بود 

برا ناخناش نمیری؟

اره چندشم شد 

واقعا چرا آدم فکر میکنه چون دکترن حتی دسشویی نمیرن😐😁🤣

بعضی دکترها واقعا بهداشت رو رعایت نمیکنن واقعا

چه خانم چه آقا

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
قبلا یه آزمایش دادم دکترم دید اسم خودش نیست  اصلا بازش نکرد هر چقدر اصرار کردم  آزمایش جدی ...

🤦‍♀️حالا ایندفعه ایشالله قبول میکنن

واقعا منم چندشم میشه حق داری

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست