2737
2739
عنوان

مامانا 33هفتمه تو خواب خیس شدم زیاد بنی کیسه ابمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بیدار شدم به پهلو بودم تقریبا

اها . واسه اینکه خیالت راحت شه برو بیمارستان ازت تست میگیرن میفهمن کیسه آب بوده یا ن ولی معطل نکن هر چقدر زودتر بری بهتره

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

عزیزم همه با هم فرق دارن نمیشه بگی وایسم تو خونه چند ساعت بعد برم.

بچه بیفته تو خشکی دردسره.

دور از جان این همه زحمت کشیدی.

یه شربت زعفران درست کن با خودت ببر. ساک بچه رو ببر.

ان شاءالله تا شب بچه به دنیا اومده

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 

استارتر واسه اینکه الانم خودت تقریبا خیالت راحت شه ک کیسه آب بوده یا ن برو دستشویی کامل مثانه ت رو تخلیه کن بعد ک اومدی ی پد بزار چند قدم راه برو بعد چند تا هم سرفه کن اگه پد خیلی عمقی خیس شد یعنی کیسه آب بوده 

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم میخواد گریه کنم.هنوز بچم کامل نیست.من زایمانم خرداده. هفتم خوبه ینی؟

گریه برای چی؟ بچه توی هفته شما تقریبا کامله سریع برو بیمارستان دلتو قوی کن امپول ریه میزنن صحیح و سالم میدن دستت 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

نترس فقط دراز بکش به اورژانس زنگ بزن حالت هاتو بگو  احتمالا میگن باید بری بیمارستان معمولا کیسه آب ترمیم میشه اما تو این سن بارداری چون شکمت سنگین شده بهش بیشتر فشار میاد واحتمال پارگی کامل هست باید حتما سریع معاینه بشی 

2706