2737
2739
عنوان

ورم بینی پوست ضخیم

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 62 پست
بخاطر ورم داخل بینیه کاملا طبیعیه من تا چارماه همینشکلی بودم کم کم درس شدم شما به شست و شو بینیت ادا ...

خب پس طبیعیه؟ آخه شب تا صبح کلا با دهن نفس میکشم چون پر بودنش خیلی بیشتر از روزهاست

یعنی شما هم تنفستون سخت بود اوایل؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
سلام منم پوستم ضخیمه بعد ۱۵سال دوسال پیش ترمیم بینی کردم ورمش حدودا دوسال طول کشید برای من دکترتون ک ...

حدود ۵۰ درصد ورم رو میشه انتظار داشت زودتر از ۲ سال بره؟ حداقل از این شکل در بیاد، حالا تا کاما ورمها بخوابه

حدود ۵۰ درصد ورم رو میشه انتظار داشت زودتر از ۲ سال بره؟ حداقل از این شکل در بیاد، حالا تا کاما ورمه ...

ببیشترش میره برای من واقعا ضخیم بود ۱۵سال پیش عمل کرده بودم قرز دراورد وباره خراب شد دوبرره عمل کردم یبار کوزتون زدم که نباید میزدم 

ببیشترش میره برای من واقعا ضخیم بود ۱۵سال پیش عمل کرده بودم قرز دراورد وباره خراب شد دوبرره عمل کردم ...

نمیشد قوز رو سوهان بکشید؟ 

مثلا از شما تا ۶ ماه قابل تحمل شد؟ برا من ی تیکه خمیره، افسرده شدم

نمیدونم ولی امکانش هست سوراخا بعد خابیدن ورم کوچیک تر بشن؟ یااندازشون همونه؟

پره ها رو دست زده دکترتون؟ اگه دست نزده، تغییر خاصی نمیکنه. ولی اگه دست زده باشه نمیدونم

پره ها رو دست زده دکترتون؟ اگه دست نزده، تغییر خاصی نمیکنه. ولی اگه دست زده باشه نمیدونم

اره پره هارو دس زده بخیه خوردن

یعنی ممکنه یکی بزرگ یکی کوچیک برش زده؟😭 یا ورمه؟ الان ۶ روزه عمل کردم

ادب به آدم بی ادب نکن... #شایع🍁
2706