2733
2734
عنوان

ورم بینی پوست ضخیم

356 بازدید | 62 پست

بچه ها در مورد ورم بینی پوست ضخیم تجربه هاتون رو بهم بگید. من ۴۰ روزه عمل کردم. استخوانی، نوکش خیلییی کم گوشتی. ولی پوست ضخیمه. میشه انتظار داشت ۳ ماه ۶ ماه اول قابل تحمل بشه؟

من توی سه ماه ورمش کم شد توی 6ماه دیکه اوکی شد بینیمم بین غضروفی گوشتی بود با پوست ضخیم

چقد خوب. آخه من الان ۴۵ روزه، خیلی بزرگه. شما اولش تا برسید به ۳ ماه، خیلی ورم داشتید؟ چیز خاصی خوردید برا ورم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای من ک قشنگ تا یکسال پراز ورم بود، هرروز یک شکل... 

قشنگ یادمه ماه ۸ ام هم ورم کرده بود کاملا بیشکل شده بود

بستگی ب بدن هرشخص داره سرعت کاهش ورم

در پیش باطلان جهان حرف حق مگو / منصور شد هلاک ز حق گفتن این چنین🕊🖤
گوقتی هم بودید؟ یا فقط پوست ضخیم

با چندتا دکتر مشاوره شدم یکسریاشون میگفتن گوشتی، یسریا میگفتن پوست ضخیم با غضروفای خوب

ولی متمایل ب گوشتی بود

2740
با چندتا دکتر مشاوره شدم یکسریاشون میگفتن گوشتی، یسریا میگفتن پوست ضخیم با غضروفای خوب ولی متمایل ب ...

آهان نه من اصلا به اون صورت بینیم گوشت نداشت. استخون خالص. فقط یکم نوکش

اره زیاد طبیعیه همه دارن ولی خب در کل ورم بینیم زود خابید

آخه برا من رو تنفسم اثر گذاشته. نفس میکشم با بینی ولی هنوز راحت نیست. احساس میکنم داخلش پره ولی هیچی نیست. مرتب هم شستشو میدم و چرب میکنم ولی باز پره 

آخه برا من رو تنفسم اثر گذاشته. نفس میکشم با بینی ولی هنوز راحت نیست. احساس میکنم داخلش پره ولی هیچی ...

بخاطر ورم داخل بینیه کاملا طبیعیه من تا چارماه همینشکلی بودم کم کم درس شدم شما به شست و شو بینیت ادامه بده

آهان نه من اصلا به اون صورت بینیم گوشت نداشت. استخون خالص. فقط یکم نوکش

خب برای منم همین بود بالاش ک برای همه استخوانیه! 

فقط نوک بینیه ک اونم گوشت نداره، این فقط یه اصطلاحه ک میگن گوشتی

منظورشون از بینی گوشتی بینی ای هست ک پوستش ضخیم باشه و غضروفاش ضعیف(این بدترین نوع بینیه) 

اگر گوشتی باشه(پوست ضخیم) با غضروف خوب اونوقت مناسب عمله ک برای من این بود

2706