2737
2739

دو بار زنگ زدم بر نداشت 😑

به مامانش زنگ زدم بر نداشت 😑😑😑

میخاستم بعد کلاسم بدم بهش که پیدا شون نکردم 😑

الان عکس کادو میزارم 🥲رنگ مورد علاقه اشم گرفتم 

من خیلی مهربونم خب ولی اگه بیایی تاپیک من چرت و پرت بگی قشنگ میشورمت میزارمت کنار 🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نده بهش مردم چه شانس دارن من یه دوست اینجوری نداشتم 

اخه دوسال پیش تولدم کیف و شومیز داده بود 

سال پیش هم یه شومیز ساتن گرون 

من خیلی مهربونم خب ولی اگه بیایی تاپیک من چرت و پرت بگی قشنگ میشورمت میزارمت کنار 🥰
2738

نده بهش خودت بردار استفاده کن اگر زنگت نزد.

به زندگیم که نگاه میکنم من هیچوقت آدم پر توقع نبودم!!یه زندگی میخواستم که توش اذیت نشم.ولی یه زندگی داشتم که جز اذیت شدن چیزه دیگه ای نبود.❤️‍🩹کاشک بودی مادر تو تنها کسی بودی که حال دلم خوب میکردی🖤💔اگر یروز دیدی انلاینم و زیاد تو نی نی سایتم بدون انروز خیلی خیلی تنهام☹️

چقدر قشنگن ماشاءالله به سلیقه ت ☺

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2706