2737
2734
عنوان

سرماخوردگی عجیب غریب

177 بازدید | 29 پست

بچه ها سه هفته است سرما خوردم..دو بار دکتر رفتم ولی خوب نمی شه...اول گلو درد و سرفه..بعدم ترشحات چشم..یه گم بهتر می شه دوباره بر می گرده خسته شدم...جوشونده و اینا هم زیاد خوردم...این چیه دیگه..چکار کنم..

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز

من چند وقت قبل  گرفتم چقدر مریضی بدی بود 

این همون کروناعه 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان چه علایمی موندگار شده تو بدنت؟ من سرفه خیلی اذیت می کنه. نمیدونم چیکار کنم.

اره انگار تازه سرماخورده باشما...

گلو درد و سرفه خلط دار..ببخشید..

2740
اره یه شکل ضعیف همون کروناست

من دو دفعه کرونا گرفتم  ضعیف تر از این بود 😄

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘

منم یک هفته س مریضم و بدن درد شدیدی داشتم سرفه نداشتم اما

نفس میکشم قفسه سینم به درد میاد

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
وای من که داغون شدم بدنم ضعیف شده اول تب و بدن درد الان ابریزش از چشم و بینی سرفه  سر و گ ...

خوبه که ابریزش داری هر چی هست حارج می شه

من دو دفعه کرونا گرفتم  ضعیف تر از این بود 😄

منم سه بار کرونا گرفتم اگر تست نمیدادم اصلا متوجه نمیشدم که مبتلام 

اینبار مریض شدم رفتم دکتر گفت آنفلوآنزا ست 

که خیلی بدن درد بدی داشت

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
2706