2737
2739
عنوان

با اين شوهر چيكار كنم موندم واقعا

335 بازدید | 28 پست

گاهي خيلي عاليه گاهي گند امروز خونه داداشم دعوتم زنگ زدم ميگم ميريم ميگه نه عيد دعوت كرديم خونه مادرزنش بود گفت نميايم الان همسرم ميگه ماهم نميريم چرا عيد دعوت كرده الان يخچال ١٥٠ميليونيشو خريده اومده ميخاد پز بده موندم چيكار كنم خونه جديدم گرفته داداشم البته دومين خونه كه خريده خواهرم براش جعبه شيريني برد خواهرم كه اولين بچشو زايمان كرد داداشم ميگفت زنم نميزاره بيشتر از ٥٠٠تومن بدم گفته خونه نويي من شيريني اورد الان موندم با اين شوهر ببرمشم چيزي نميخره خونه نوييشون واقعا خسته شدم و موندم گاهي خيلي عاليه دبا داداشاي من گنده من نذاشتم داداشام بفهمن ميدونم نريم داداشم ناراحت ميشه.همسرم ميگه نميخاي گوشتو ميگيرم ميندازم جا مادرت دوتاتون بياين منت كشي جلو بچه هام نميخام بد رفتار كنم با شوهرم ميگم كه مشگل فقط خونواده منه وگرنه  مردخوبيه  و دوسم داره الان بايد چيكار كنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بعضی از مردا اینطوریه ن بابای منم با خانواده مادرم مشکل داره   

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)

درگیر این کادو دادن شیرینی اینا نشو  بخدا پول از دست رفتنه  کلی هم حرف و حدیث داره نه بده نه بخواه 

این یه نصیحت خواهرانه بهت 

بخدا که مادربزرگم من پول ها گذاشته برای این کارا  اخرش هیچی

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)
2740
خودت تنها برو مگه قرار هرجا میرید همسرتم دنبالت باشه شاید حق داره برادر بی احترامی کرده یا هرچیز دلش ...

کون لق این جور مردا

به جهنم که نمیان 

میخواد بره خونه داداشش یا هر کی 

روش نمیشه دست خالی بره

یا وظیفه شو انجام بده نیازهای زنشو برطرف کنه 

یا کلاهشونو بندازن بالا ادعا غیرت نکنن

ما خودمون بلدیم یه ۵ مین چی کار کنیم که دست خالی نریم

این موقع هاست که زن باید خودش پس انداز داشته باشه 

و خودت برو بگو شوهرم کار داشت.

سالی یه دونه سکه پارسیان هر چقدر مهم نیست. داشته باشید واسه مواقع ضروری. باور کن جعبه شیرینی تر خوب الان زیر ۳۵۰ و ۴۰۰ نیست

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 

تابع حرف شوهرت باش تا زن دادشد و برادرت متوجه کوتاهی یا بی احترامی خودشون .و مورد توجه شوهرت بخودشون باشند . که شوهرت دوستشون دارد ...بعدم داداشد باید زنگ بزند به شوهرت دعوت کند و عذر خواهی کند که نتونسته بیاد 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2706