2737
2739

اولش ک زدم هاله صورتی خیلی کمرنگ بود ک تو‌دوربین مشخص نبود بعد چندساعت خیلی پر رنگ شد

یکاللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم برای حاجتم بفرستید

قبل موعد هستی ؟مثبته 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله من خودم الان باردارم ،۴ روز قبل از موعد زدم هیچی نشد خیلی ناراحت بودم ،یکی دو ساعت بعد تیعد رفتم دیدم هاله انداخته ،و‌فرداش باز زدم و هاله یه ذره پررنگ تر شده بود ، الآنم ۲۸ هفته باردارم 

بله من خودم الان باردارم ،۴ روز قبل از موعد زدم هیچی نشد خیلی ناراحت بودم ،یکی دو ساعت بعد تیعد رفتم ...

کی رفتید ازمایش منم چارروز قبل زدم

اره از چار پنج روز قبل موعد زدم الانم سه روز مونده

عزیزم چه کاریه قبل موعد خب صبر کن اخه یک هفته زودتر بفهمی چی بشه

احتمالا مثبته ولی هی تست نزن استرس اصلا برای بارداری خوب نیست

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2740

منم ۱۰ روز قبل زدم کم رنگ بود هر روز پررنگتر میشد

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش
عزیزم چه کاریه قبل موعد خب صبر کن اخه یک هفته زودتر بفهمی چی بشه احتمالا مثبته ولی هی تست نزن استرس ...

من عجولم بینهایت