2733
2739
عنوان

جوجه رنگیم از دیروز چیزی نمیخوره چیکار کنم🥺🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 40 پست

جوجه رنگیا خیلی حساسن این دفعه خواستی جوجه بخری جوجه محلی بگیر خیلی سرحال تر و تند و تیزن

میرسم به هدفم..... پسرا لطف کنین پیام ندین من یک بار عاشق شدم یه عالمه عذاب کشیدم هنوزم درگیرشم لطفا تشریف ببرید و منو اذیت نکنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

غذاش پودره؟  بریز رو زمین دستتو هی بزن رو غذاش با دهن صدا بده خودش میخوره

اره نون پودر کردم نخورد بلغور و برنج هم پودر کردم بازم نخورد

اقایون درخواست ندن                میدونی چیه حالم خوبه اما تو یه حالت خنثی به سر میبرم نه خوشحالم؛نه ناراحت، افسرده هم نیستم اما دلم گرفته و کلافه ام، نمیدونم به کی یا چی فک کنم تا آروم بشم، حتی نمیتونم حالمو توضیح بدم، خنثی ام اما به اندازه ی تموم دنیا فکرم درگیره..! من حالِ این روزامو دوس ندارم.‌‌.. ولی به قول شایع... یه روز بدون اینکه به کسی بگم‌میرم میرم جایی ک بودنم کسیو اذیت نکنه؛ کسی سردرفتار نکنه،کسی طعنه نزنه،تیکه نندازه... میرم‌جایی ک هیچکس نگاهاش اذیتم نکنه...! اون روز،روزیه ک میخوام تنها بمونم تنهای تنها🙃️
غذاش همون نشاسته ذرت مخصوص جوجه س ارزن و نون براش زوده هنوز

الان چیکار کنم نشاسته نداریم🥺

اقایون درخواست ندن                میدونی چیه حالم خوبه اما تو یه حالت خنثی به سر میبرم نه خوشحالم؛نه ناراحت، افسرده هم نیستم اما دلم گرفته و کلافه ام، نمیدونم به کی یا چی فک کنم تا آروم بشم، حتی نمیتونم حالمو توضیح بدم، خنثی ام اما به اندازه ی تموم دنیا فکرم درگیره..! من حالِ این روزامو دوس ندارم.‌‌.. ولی به قول شایع... یه روز بدون اینکه به کسی بگم‌میرم میرم جایی ک بودنم کسیو اذیت نکنه؛ کسی سردرفتار نکنه،کسی طعنه نزنه،تیکه نندازه... میرم‌جایی ک هیچکس نگاهاش اذیتم نکنه...! اون روز،روزیه ک میخوام تنها بمونم تنهای تنها🙃️
2731
2738
صداش مغزتونو خوزد میخوای جفت بخری؟ اونجوری دوتایی رو مغزت راه میرن.

عه😂😂

اخه میگن جفت داشته باشه ساکت میشه باهم غذا میخورن

یکی دوتا دیگه بگیر تنها نباشه جلوش غذای جوجه بریز بزارش تو آفتاب  شاید سردشه

اره امروز حتما میرم🥺

گاز براشون روشن کن بزارش کنار گاز وغذاهای نرم مثل ماکارانی و اش بده خیلی دوست دارن یا لوبیا عدش و... با انبر دست خورد کن بزارجلوش من اینجوری جوجمو دو ماهه کردم بعدشم دادمش مرغداری

گفت مشروب نخور 🍷میری جهنم🔥گفتم پس به سلامتی جهنم که آدماش مستن نه پست🍻
عه😂😂 اخه میگن جفت داشته باشه ساکت میشه باهم غذا میخورن

نه بخر از نظرم چون وقتی جفتشو یادمون رفت برداریم باهاش اومدیم بیرون خیلی جیک و جیک میکرد که یعنی یادتون رفته اون یکیرو 

گفت مشروب نخور 🍷میری جهنم🔥گفتم پس به سلامتی جهنم که آدماش مستن نه پست🍻
2706