2737
2734
عنوان

با اين شوهر لجباز و خودخواه چيكار كنم؟باسياستا توروخدا بگين

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 22 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بايد چيكار كنم

من که نمیدونم دقیقا چی شده

اگه میخوای طوری که شناخته نشی تعریف کن تا به عقل خودم بهت بگم

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2728
من که نمیدونم دقیقا چی شده اگه میخوای طوری که شناخته نشی تعریف کن تا به عقل خودم بهت بگم

خوب تعريف كردم اولش ديگه داداشم عيد نگفت تا بخچالش بياد الان دعوت كرده زنش خيلي پولكيه چون خواهرم جعبه شيريني برا خونه جديدشون برده اونم برا زايمانش ميخاسته كم ببره الانم همسرم ميگه خونشون نمياد ميگه ميخاد يخچالشو نمايش بده ما عيد دعوت كرديم نيومدن خونه مادر زنش بود  كلا زنش خيلي پولكيه با اينكه داداش من برجي ٥٠تومن در مياره اون خودشو برامون ميگيره توخيابون يه بار همو ديديم با داداشم بود اومده بودن تلويزيون ببينن بخرن داداشمو اون سلام كردن بعد رفت يه كنار اصلا حرف نزد پرسيدم كجا ميرين هيچي نگفتن بعد كه حرفام با داداشام تموم شد اومد رفت با اينكه منو همشون دوست دارن ولي اين فكر ميكنه از دماغ فيل افتاده موندم الان بين برادر و همسر

خوب تعريف كردم اولش ديگه داداشم عيد نگفت تا بخچالش بياد الان دعوت كرده زنش خيلي پولكيه چون خواهرم جع ...

وقتی جایی دعوت داشته منطقیه که بهم بزنه بیاد خونه شما ؟

پدر ومادرت زنده ان ؟

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2738