2733
2739

گاهي خيلي عاليه گاهي گند امروز خونه داداشم دعوتم زنگ زدم ميگم ميريم ميگه نه عيد دعوت كرديم خونه مادرزنش بود گفت نميايم الان همسرم ميگه ماهم نميريم چرا عيد دعوت كرده الان يخچال ١٥٠ميليونيشو خريده اومده ميخاد پز بده موندم چيكار كنم خونه جديدم گرفته داداشم البته دومين خونه كه خريده خواهرم براش جعبه شيريني برد خواهرم كه اولين بچشو زايمان كرد داداشم ميگفت زنم نميزاره بيشتر از ٥٠٠تومن بدم گفته خونه نويي من شيريني اورد الان موندم با اين شوهر ببرمشم چيزي نميخره خونه نوييشون واقعا خسته شدم و موندم گاهي خيلي عاليه دبا داداشاي من گنده من نذاشتم داداشام بفهمن ميدونم نريم داداشم ناراحت ميشه.همسرم ميگه نميخاي گوشتو ميگيرم ميندازم جا مادرت دوتاتون بياين منت كشي جلو بچه هام نميخام بد رفتار كنم با شوهرم ميگم كه مشگل فقط خونواده منه وگرنه  مردخوبيه  و دوسم داره الان بايد چيكار كنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولش کن اگه میتونی خودت برو بگو کار داشت چیکارش داری

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2731

برادرت خونه شما نیومده بعد شما الان میخوای بری و بخاطرش زندگیت متشنج کنی ؟؟؟

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2740
خوب خونه مادر زنش دعوت بوده خوب مادر واجب تر از خواهرشوهر نيست؟؟

میتونست فرداش بیاد ...ولی کلا نیومده...میتونست بگه روزش جا به جا کن ...

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
دوست ندارم همسرم خونه باشه مثل بي كسا تنها برم خودمم از داداشام جديدا بدم اومده ولي مگه ميشه گذاشتشو ...

خب پس خودتم میدونی برادرت مشکل داره 

دوست ندارم همسرم خونه باشه مثل بي كسا تنها برم خودمم از داداشام جديدا بدم اومده ولي مگه ميشه گذاشتشو ...

برو تا گند بزنن به خودتو و زندگی و بچه هات همون کاری که با من کردن برو تا دلت خنک بشه

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706