2733
2739

ان شاءالله میخوام برا کنکور سال بعد بخونم 

و اینک ۲۶ سالمه و مجرد 

این کاربری دست سه تا  دوسته نازی ، نفسی  و زهرا بانو ،،،،،،،،،،هربژی کورد 😍🥰💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من چیز زیادی بلد نیستم ولی اینکه هدف رو مشخص کنی بعد بری مثلا دانشگاهه رو ببینی یا یه عکسسشو بزنی جایی ک درس میخونی یا حتی پس زمینه گوشی خیلی تو انگیزه گرفتن موثره

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم

من بهت چی بگم !

درس خوندن خیلی خوبه ولی شاید استعدادت جایی دیگه باشه

خودت باید بفهمی و عمل کنی

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
من چیز زیادی بلد نیستم ولی اینکه هدف رو مشخص کنی بعد بری مثلا دانشگاهه رو ببینی یا یه عکسسشو بزنی جا ...

مرسی عزیزدلممم❤🙏

2740
من بهت چی بگم ! درس خوندن خیلی خوبه ولی شاید استعدادت جایی دیگه باشه خودت باید بفهمی و عمل کنی

استعدادم خوبه ولی دو روز میخونم بعدش دست میکشم ازش

قبل از خوندن هدف مشخص کن فک کن خوندی؟ بعدش؟ سر کار؟ توضیح بده

ببخش فک کردم خانمی 

استعدادم خوبه ولی دو روز میخونم بعدش دست میکشم ازش

پشتکارت بده

باید بفهمی که ایندت به همین روزا بستگی داره

شوهر  اینده بچه هات جایگاه اجتماعی درامد رفاه و ....

فقط خودت باید بفهمی

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
من آقا هستم متوجه سوالم شدین؟ فک کنید الان‌درس خوندین با اون مدرک چیکار میتونید کنید؟ برای شاغل ...

خب کلا برا هر دوتاش ولی بخصوص شاغل شدن 

2706