2737
2739
عنوان

ویروس جدید گرفتم 😢کسی گرفته ؟

153 بازدید | 11 پست

گلوم یهو درد گرفته .پسرمم ۱۱ ماهشه اونم یهو افتاده ب سرفه .  یعنی ویروس جدیده کروناست؟ کسی گرفته؟ چقدر طول میکشه خوب بشم؟ پسرم داره همش تو خواب ناله میکنه . بهش شربت پلارژن بدم خوبه تا فردا که بریم دکتر ؟ خیلی درد گلوم وحشتناکه 

29 اسفند درگیرم تا الان ویروسش متمرکز روی گلو هست تا میتونید مایعات گرم بخورید ولی میگم طولانی یه 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پلارژین زیر یکسال ممنوعیت داره

درمان ویروس هم انتی بیوتیک نیست اگر جایی رفتی دکتر و گفت ویروس دارین انتی بیوتیک داد داروهاشو نگیر دیگم پیش اون دکتر نرید 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2728

نوه خواهرمم یک سالشه گرفت طفلی چند بار بردن سرم زدن مامانشم گرفت دل درد و اسهال و اینا داشتن پرخودمم۴سالشه ۶روزه گرفته اسهال استفراغ دل درد اینا دختر برادرم مثل شما گرفته بردن دگتر گفته از عید به بعد ۲۰۰نوع ویروس تو کشور پخش شده هست

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است 💔💔

وای من و پسرمم فقط گلودرد وحشتاک داریم. ولی من سرفه امونم بریده. فقط و فقط گلودرد و سرفه خلطی. اینقدر سرفه میکنم که میارم بالا. باردارم.

یعنی کروناس؟

الان حدودا یک هفته س. دکتر فقط آنتی بیوتیک داد.

قرص سفیکسیم برای خودت بخر‌ روز اول ۴۰۰ بخور از روز دوم هر ۱۲ ساعت نصفش کن یا سفیکسیم ۲۰۰ بخر

برای بچتم شربت آزیترومایسین ۱۰۰ بخر..از داروخونه دوزش بپرس

هرکس ب طریقی دل مامیشکند..بیگانه جدادوست جدا میشکند..😔
2738

همیشه توی بهار یسری ویروس میومده ولی کرونا نیستش همه گیرم نیس توی بیمارستان کار میکنم چیز همه گیزی ندیدم 

ولی خب سر خود دارو به بچتون ندید بخصوص انتی بیوتیک که بدنش مقاوم به دارو میشه ببریدش دکتر

همیشه توی بهار یسری ویروس میومده ولی کرونا نیستش همه گیرم نیس توی بیمارستان کار میکنم چیز همه گیزی ن ...

ببخشید به نظرتون برای سرفه های خلطی شدید سرمی چیزی هست؟ من ماه نهم بارداری هستم خیلی شدید و محکم سرفه میکنم. آموکسی کلاو نوشته واسم که الان دو روزه میخورم. 

ببخشید به نظرتون برای سرفه های خلطی شدید سرمی چیزی هست؟ من ماه نهم بارداری هستم خیلی شدید و محکم سرف ...

من رشتم رادیولوژی هست متاسفانه تو این زمینه دارو مهارتی ندارم ولی چون باردارید حتما هر چیزی تجویز میشه به دکتر عمومی تنها اکتفا نکنید حتما ببرید به متخصصم نشون بدید