2733
2739
عنوان

ازهردکتری می پرسم می گه به احتمال زیاد حامله ای حالا چیکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2268 بازدید | 80 پست
اخه اون یه شهر دیگه است بگه بیاد باهاش چیکاردارم آخه اگه قبول نکرد بیاد چیکارکنم    

و هیچی بگو دارم میرم پاسگاه شکایت کنم و از پزشکی قانونی اجازه آزمایش دی آن ای بگیرم. اون وقت برات احضاریه میاد.

اون موقع پرواز کنان میاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی بی چکت که منفی بوده دیروز چرا اینقدر به خودت استرس وارد میکنی اینا همه به خاطر استرسه

فقط دیگه هیچوقت خودت رو نفروش ارزشت بالاتر از اینه

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
عزیزم یعنی می گی دل درد وکمر درد سردرد و سرگیجه ترشحات سفید ربطی به حاملگی نداره؟

اینا علائم عفونت شدید هم هست

کسی از پشت باردار نمیشه

مگر اینکه منی روی واژن ریخته شه و حتی شده یه قطره داخل واژن رفته باشه

رابطع واسه انجام کاری یه معامله اس با رابطه و در عوض پول گرفتن فرقی نداره و خیلی ساده ای که اینقد راحت اعتمادمیکنی با اینکار فقط به خودت آسیب زدی احتمال بارداری هست بی بی چک بزن تو خونه  راحت متوجه میشی   یعنی دونفر بخوان رابطع داشته باشن یکیشون صیغه بخونه محرم میشن 😳😳😳تا حالا نشنیدم و باورش ندارم 

2740

اگه باکره ای بدون اجازه پدر اون عقد باطله و شما هم رابطه ت نامشروع بوده . ی بی بی چک بزن اگه دو خط افتاد یعنی مثبته خواستی بندازیش زیره و تخم شوید دم کن بخور زعفران بخور حدود یک ساعت ورزش های شدید انجام بده مثل دراز نشست طناب زدن قیچی بعدشم برو حموم زیر دوش آب داغ حتما باید داغ باشه ک دماغ بدن بره بالا دفع شه . ولی انشالله ک از استرس عقب انداختی 

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706