2733
2734

سلام من بایکی رابطه داشتم به هم محرم بودیم یه هفته 

توروخدا فکربد درموردم نکنید

اگه حامله باشم چیکارکنم آخه

چجوری به خانوادم بگم  

توروخدا بهم بگید چیکارکنم

به کسی ربطی نداره

نهایتا برو تمومش کن

استرس نداره

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
به کسی ربطی نداره نهایتا برو تمومش کن استرس نداره

فکر نکنی سرزنشت میکنم

ولی چرا اینطوری شد ؟

حداقل بعدا مراقب باش

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

عزیزم ما هیچ فکر بدی نداریم . ولی وقتی  برای یه هفته محرم شدی ارتباط کامل هم داشتی یعنی الان اون ادم باید مسئولیت بقیه ماحرا رو هم بپذیره

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
ازپشت بوده ولی وقتی علائم رو به هردکتری گفتم گقت حتما باید آزمایش بدی

خب برو ازمایش بده منتظر چی هستی

نوشابه هم خانواده داره ولی تو نداشتی😏(مخاطب خارج از نینی سایت نوشتم وقتی دیدمش هی دلم خنک شه)
ازپشت بوده ولی وقتی علائم رو به هردکتری گفتم گقت حتما باید آزمایش بدی

از پشت چ جوری آخه

دکترا اسکول بودن

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
2706