2733
2734
عنوان

خانوما شماهم اینجورید؟

88 بازدید | 7 پست

من خانواده شوهرم خیلی فرق میزارن منم هروقت دعوامون میشه میکوبم سر شوهرم خیلی بوم میاد از اینکارم خیلی البته اون حرفی میزنه دلم میشکنه منم اینجوری میکنم ولی از این کارم بعدا پشیمون میشم چیکار کنم خودمو کنترل کنم ؟شماهم اینطورین؟

هعی من اوایل به این چیزا توجه میکردم وبرام مهم بود چندساله دیگه برام مهم نیست احترامشونو دارم کاری داشته باشن نهایت تلاشمو واسشون میکنم ولی ازشون توقعی ندارم آرامشمم زیاد شده دیگه ؛رفتار بدم ازشون میبینم به روشونم میارم که متوجه بشن من نفهم نیستم ولی چندساله خودمو از ته قلبم جزخونوادشون نمیدونم رفت وآمدبا خانواده پدرش دارم ولی از دلم دوستشون ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من تو دعوای شدید میگم به روش میارم ولی ناراحت میشم

منم ناراحت میشم ولی بعضی وقتا نگم دق میکنم خونواده من از گل نازکتربهش نمیگن آدمیم از سنگ وآهن نیستیم ولی چندساله دیگه برام مهم نیستن قهرم نیستم باهاشون مادرشوهرم همی تازگیا بستری شد هرروز میرفتم پیشش ته دلم علاقه ای ندارم بهشون ولی میرفتمو کلی شرمندم میشدن شوهرم خیلی خوشحال میشد 

منم ناراحت میشم ولی بعضی وقتا نگم دق میکنم خونواده من از گل نازکتربهش نمیگن آدمیم از سنگ وآهن نیستیم ...

منم دوست ندارم این وضعیتو چون هرچی باشه خانواده همسرمن ولی از ته دلم ناراحتم از دستشون

منم دوست ندارم این وضعیتو چون هرچی باشه خانواده همسرمن ولی از ته دلم ناراحتم از دستشون

طبیعیه به روشوهرتم نیار خیلی چون کم کم رابططون بد میشه همیشه درهر زمانی برای هرعروسی این حس وجود داره وخواهد داشت بیخیال باش واونهارو اولویت زندگیت بحساب نیار توقع عاطفی ازشون نداشته باشی راحتتری

2738