2733
2739
عنوان

شوهرم گفت وقت مشاوره فردا گرفتم 😐

761 بازدید | 38 پست

بچها من باردارم چون سنم کمه شوهرم گفتت فردا وقت مشاوره برات گرفتم برو پیشش سوالی داری بپرس حرفی داری بزن پیشش راحت باش چون سنت کمه نمیخوام حالا حسرت بقیه هم سنیات بخوری یه وقت افسردگی چیزی سراغت نیاد 

😐😐

مشاورتم هم سن مامانته قشنگ کمکت میکنه توام راحت باهاش حرف میزنی دیگه اینقدرم نمیگی مامانم بهم توجه نمیکنه بهم محبت نمیکنه باهام حرف نمیزنه هیچی یادم نمیده 

ولی من خجالت میکشم نمیتونم برم 

بنظرتون خوبه یا ن؟   

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برو خودش راهنماییت میکنه

از درد سخن گفتن و از درد شنیدن                                       با مردم بی درد ندانی چه دردیست 🐾                                کاربر مطلق به دونفر هست

چه همسر به فکری خیلی خوبه که

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

خوبه دیگ برو کمکت می‌کنه آخه مگه خجالت داره

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید

تو چند سالته شوهرت چند سالشه

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی
2738

از چی خجالت میکشی؟

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی
تیر میشم 18

یاخدا چ زود

از درد سخن گفتن و از درد شنیدن                                       با مردم بی درد ندانی چه دردیست 🐾                                کاربر مطلق به دونفر هست
2706