2733
2739
عنوان

مادربزرگم چند سال پیش داشت میرفت مشهد ازش یه چی خواستم

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 50 پست
گناه داره عوضش خواست چیز بهتری برات بیاره اگه کلا چیزی نمیاور. حق داشتی

چی بگم والا ،میخوام دنبال لنگه اوت تیشرت بگردم واسش سوغاتی ببرم 😂😂😂😂 اینم بگم من با اینکه اون تیشرت رو به خالم دادم ولی روز مادر واسش یه قواره پیراهنی قشنگ خریدم، یعنی کارش تلافی شدس حتی واسم چند برابر اونی ک هزینه کرده بود دراومد

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم که هیچ چیزی نگیر همونجوری پوزخند بزن و‌دهن کج کن برو واسش عروسک بیار که اگر خوشش نیومده بده به ...

اینم خوبه 😂😂😂 یا بقول دوستمون واسش نوره بیارم بریزه تو غذاش 

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
2731
من چندین ساله سوغاتی نمی یارم اطرافیانم همین طور..غیر مامانم..سوعاتی مال قدیم بود که کسی سفر نمی رفت ...

بحث سوغاتی نیست ،همون تیشرتی که واسم خرید چندین برابرش هزینه کردم واسه روز مادر واسش پارچه پیراهنی قشنگ خریدم 

بحث رفتار زشتشه ،مادربزرگ مثل خانواده خود ادمه ادم از بقیه شاید توقع رفتار بر داشته باشه ولی از مادربزرگ نه

ادویه ، اشتباه اشتباه ❌ تیشرت لانگ با طرح هیپ هاپ ✅

اره نظر خودمم همینه ، یا واسش لنگه اون تیشرت بدقوارشو بیارم یا یه کراپ تاپ واسش بیارم یه چی باشه نتونه استفاده کنه🤣🤣🤣🤣

2740
من بودم تلافی میکردم.ولیدچیزی که تجربه ثابت کرده این مدل آدما با تلافی هم متوجه اشتباهشون نمیشن پس ا ...

حرفت درسته عزیزم ، چند وقته حرفش تو سرمه شایدم اصلا بهش نگم میخوام برم ،دلم میخواست تلافی کنم واقعا ولی ارزششو نداره

داری میری پیش امام رضا  امام رضا به امام رئوف معروفه  رئوف یعنی مهربان بخاطر مهربونی ام ...

چه قشنگ گفتی عزیزم 🥺❤ 

2706