2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پ پیتزا چی😂

پیتزا که همیشه به راهه 😂 

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید
2731
2740
اره خیلی خوشگل بود... رفتم بازار دیدم همه مانتو ها لباسه مخصوصا من ک درازم🤣🤣🤣🤣قشنگ لباس تو خونه ...

عزیزم😂😂😂باز من قدم کوتاهه همه لباسه برام درازه 

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید
ای بابا باز بهتره 😤😑😐بخدا دق شدم 

قدت چنده من 150 

زندگی خرج داره😑

خرجشم وحشتناکه اینترنتی با تخفیف خرید میکنم گاهی دوساعت میگردم سبک سنگین میکنم خریدم بصرفه  باورت میشه تو خونه رو مبل لم دادم ی دفعه ۵۰۰ تومن سفارش میدم اونم تازه با ۳۰درصد تخفیف زیر قیمت بازار و کلی ذوق اونوقت پسرم میره تحویل میگیره میگه مامان همش همینا میگم همینا شد ۵۰۰ 

2706