2733
2739
عنوان

کسی ترک هست ؟

133 بازدید | 17 پست

سلام من یه سوال داشتم کلا میخواستم ببینم ترک ها با فارس ها چجورین چون بنظر خیلی قومیتی میان و ممکنه سخت باشه برای غیر ترک ها که ارتباط بگیرن درسته؟

یا مثلا چه غذایی دوست دارن

و کلا از این قبیل اطلاعات رو دارین؟😅

Gorgeous 👄

شوهرن ترکه،من فارس

مشکلی نداریم

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شوهرن ترکه،من فارس مشکلی نداریم

اها دقیقا برای همین موضوع خانواده چطور چون پدر خیلی محترمی دارن ولی مامانشون زیاد با من اوکی نشد سر همین موضوع فارس بودن فکنم😅

Gorgeous 👄

همه جا همه جور ادمی دارن

از خدا بخواه گیر نفهمای هیچ جایی نیوفتی

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2738
اها دقیقا برای همین موضوع خانواده چطور چون پدر خیلی محترمی دارن ولی مامانشون زیاد با من اوکی نشد سر ...

خوبن

البته سالی ۱ بار میبینمشون کلا،تو دوتا شهر مختلفیم

مادرا رو پسرراشون یکم حساسن،وقتی خونشونی یکم فضای خصوصی بهشون بده یا جای شمان بگو ،برو یکم پیش مامانت و...

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  

نه سخت نیست همه جای ایران ترک هست تمام استان ها ترک دارن 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
چقد خوب😍 ذائقه غذایی چطور چی خیلی دوست دارن

والا من ک از کل فامیلشون اشپزیم بهتره  

ما تو ۱ منطقه زندگی میکنیم غذاهلمون یکیه فرق نداره

2706