2737
2739

سلام تورو به خدا هرکسی که ابرو به درگاه خدا داره دعاکنه سالم باشم  بعدش آزمون استخدامی آموزش وپرورش آموزگار ابتدایی قبول بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟دلم اشوبه

دلت رو ب داشتن خدای بزرگ قرص کن دخترم 

اون الان منتظر توهه ک عاشقانه باهاش حرف بزنی تا دراغوش بگیرتت و اروم اروم بشی اینو با چشمای بسته تجربه کن محاله حسش نکنی تو بگو خدا یا میگه جانم ...

خدایی که من توی قلبم دارم فقط خالق زیبایی و عشقه ♥️🌈♥️آرامش زندگیمو از وجود خدای مهربونم دارم ♥️ 💙بزرگ ترین دارایی من داشتن همسر مهربونمه که زیباترین هدیه ی خداست🙏💙مادر دختری به زیبایی گل رز هستم🌹👨‍👩‍👧🌹🤍🤍🤍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731