2733
2734

یه تاپیک زدم که از وقتی گوشیم درست شده(چند روز خراب بود) چشمام داره میسوزه.

من معمولا زیاد درخواست دوستی از آقایون نگرفتم.

بعد از این تاپیک چندتا درخواست دوستی برام اومد.

دلیلش چیه؟ 

کسی میدونه ربطش چیه؟

شاید چشم پزشکن!😂😂😂

اسمم شبیه اسم واقعی هست ولی الکیه.اگر کسی رو که مخالف لایک هست، لایک کردم پیشاپیش عذر میخوام.💔 کاش یه اسمی میذاشتم شبیه اسم واقعی نبود.😔 آخه کاربری اولم هست، نمیدونستم اسم رو نمیشه تغییر داد.پروفایلم خودمم با همسرم، 😍😍مشکلات زیاده، یه خورده اعصابمون ضعیف شده، چیزه خاصی نیست. 😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😂

*همـۀ مـا در زمـان و مکـان و بـه ترتیـب درسـت ، دگـرگـونـی هـای خـود را آغـاز میکنیـم*‌‌.     با ورژن هایِ قدیمیِ خودِتان مِهربان باشید، آنها اون چه را که شما اکنون میدانید را نمی دانستند.*     آن زمان که جوامع بشری یاد بگیرند، یاد بدهند و به کار بگیرند که به هرچیز و هرکسی به اندازۀ ارزش آن بها بدهد، به تکامل خواهند رسید.*   گـــر بشکـنـد مــن، زاده شــود مــن دیـگـری...! (:✨
2738
منم گوشیمو خراب میکنم بعدش دلیلشو میگم

چکار گوشیت داری؟

الکی بگو وای پام پیچ خورده و درد داره.

فوری میان 😂😂

اسمم شبیه اسم واقعی هست ولی الکیه.اگر کسی رو که مخالف لایک هست، لایک کردم پیشاپیش عذر میخوام.💔 کاش یه اسمی میذاشتم شبیه اسم واقعی نبود.😔 آخه کاربری اولم هست، نمیدونستم اسم رو نمیشه تغییر داد.پروفایلم خودمم با همسرم، 😍😍مشکلات زیاده، یه خورده اعصابمون ضعیف شده، چیزه خاصی نیست. 😊😊

ربطش اینه که براتون مهمه

رد کنین و بگذرین چرا بوق میزنین ؟!؟؟!  

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706