2733
2734
38 من 39 اون.11 ساله ازدواج کردیم.11 سال با بغض گذشت

عزیزم 🥲🥺 بچه هم دارید؟

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین من از همه عالم و آدم هم دور ام یه شهر دور  بعد یه مرد سرد و به شدت درونگرا

برا منم درونگراست.فقط عشق درسه.فقط دلش میخواد در مورد درس حرف بزنه.من ارشد بودم اون لیسانس حالا خیلیم باهوش نبود تو درس.ولی خوند ارشد قبول شد الان یه بهونه تپل داره

برا منم درونگراست.فقط عشق درسه.فقط دلش میخواد در مورد درس حرف بزنه.من ارشد بودم اون لیسانس حالا خیلی ...

بزای من نه کلا حرف نمیزنه فقط فوتبال میبینم وگرنه کلا سایلنت هست

گروه آبی مانکن های زیبا .‌‌    وزن فعلی ۷۱ 😬😬😬 وزن هدف اول ۶۸☺️☺️.    هدف نهایی ۶۳😍😍😍😍😍
2731
عزیزم اگه از اول همین بوده درست کردنش خیلی سخته ،  ناتوانی داره یا تمایل نداره؟؟

بیشتر به نظرمناتوانیه.چون هر وقت میگم میگه چرا نگفتی قرص بخورم.اگه قرصش تموم شده باشه که کلا کنسله

بیشتر به نظرمناتوانیه.چون هر وقت میگم میگه چرا نگفتی قرص بخورم.اگه قرصش تموم شده باشه که کلا کنسله

ارولوژیست بره 

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 
2738
شهرمون کوچیکه نمیدونم داره یا نه

فک کنم مجازی هم باشه 

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید
لابد فشار زندگی روشه. همین سختیا باعث مشغولی ذهن میشه و باعث میشه میل جنسیشون کم بشه

باورت میشه نه خبر از قسط داره نه خبر از خریدای عمده سالیانه مثل برنج و... تازه یک ماهه شده کمک خرج

بزای من نه کلا حرف نمیزنه فقط فوتبال میبینم وگرنه کلا سایلنت هست

حالا این همه جا درونگراست ولی وقتی خونه خودمونیم اینقد حرف میزنه اینقد از رشتش میگه اینقد از این چرتا میگه که گاهی یجوری در میرم

ارولوژیست بره 

آره خودشم چن وقته میگه میخوام برم اورولوژیست.ولی کو تا بره.کلا یه لیوانم بخواد برداره اینقد لفتش میده که یا خودم برمیداره یا یه اتفاقی برا اون لیوان میفته 

2706