2737
2734

خواهر من با آب وتاب ۸ ماه پیش  مشکلاتشو بهم‌گفت هر روز بخاطر اون قضیه حرص میخورم 

وسواس فکری گرفتم 

تو روخدا خبرچینی نکنید خانوادتون ک مشاور نیستن

پاشو برو پیش مشاور اون خواهر یا مادر بدبختت ک مشکلات خودشو حل کنه شاهکار کرده 

همه چیز تموم شده اما حرف های اون از ذهنم وخبرچینی هاش پاک نمیشه هر روز یادم میاد حتی الان ک اول صبح هست 

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین قربونت همه آدما مشکل دااارن و هیچکس مطلقا آدم خوبی نیست خب؟ما گاهی نیاز به گوش شنوا یا تکیه گاهی داریم که با دیگران صحبت کنیم و خالی بشیم.اینم بدون خواهرت الان حالش خوبه و صد درصد بی گناه نیست و شاید اونم مقصر بوده

🖤🦢 𝑰 𝒘𝒊𝒔𝒉 𝑰 𝒅𝒆𝒔𝒆𝒓𝒗𝒆𝒅 𝒕𝒐 𝒅𝒊𝒆 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ساده نباش

معمولا خوشیها و عشق و حالشونو نمیگن

فقط بلدن ناشکری کنن و مزخرف بگن

شما خودتو بزرگ کن و گوشتو از دلت جدا کن

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

واقعا درسته

یکسری دوست ها و یا اعضای خانواده مدام مشکلاتشونو میان میگن، همش دردِلشونو به ما میگن

کلی حسهای منفیشون ک رو ما تخلیه کردن، خودشون سبک و راحت میرن پی زندگیشون

ما میمونیم و ظرف وجودمون ک پراز اه و ناله و بدبختی و حس منفی بقیه شده

همشم میگن با کی درددل کنیم پس دوست برای چیه؟ 

شما تو این دوره زمونه ک هرکسی مشکلات فراوونی تو زندگیش داره، سرکیسه ات رو شل کن برو پیش مشاور، بشین سیرتاپیاز دردل کن سبک شو

در پیش باطلان جهان حرف حق مگو / منصور شد هلاک ز حق گفتن این چنین🕊🖤
2738
واقعا درسته یکسری دوست ها و یا اعضای خانواده مدام مشکلاتشونو میان میگن، همش دردِلشونو به ما میگن ک ...

گل گفتی 

این جور آدما ما رو سطل آشغال رایگان ذهنشون‌میبینن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم خواهرم همینه کلن تقریبا میشه گف کل خانوادم همینه مامانم بس ک برا خواهر برادرام غصه میخوره تشنج ع ...

عزیزم من از دست خبرچینی های خواهرم 

وسواس فکری گرفتم‌

تپش قلب گرفتم  قلبم زده ب رگای پام وپادرد شدم 

باعث شد ترم قبل با معدل خیلی پایین پاس کنم 

برای اولین بار ۱ درس رو توی ترم ۶بیفتم 

باعث  حس منفی استرس اضطراب من شد 

باعث شد کلی غیبت خانواده شوهرشو کنم  وبا غیبت کردن شخصیت متزلزلی وبی ارزشی داشته باشم 

الان هم ک وسواس فکری مونده  

وباردارم بلاکش کردم‌

حالا جالبه خوشی هاشو بهم نمیگه عکس های شادشو بهم نمیفرسته 

1
5
10
15
20
25
30
35
40