2737
2734

ازخودم راضی بودم دوست داشتم چندتاکپی برابراصل بگیرم

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جای خودشو

ویکم بی مهری شوهرم

آقا نیستم  😐     والا کاش فرهادمجیدی بودم 🥺💙یه اس اسی خستهِــ               (یک طرفه بودن میتونه همه چیو خراب کنه از جاده بگیر تا احساسات)                                                                       تـــــو ماه من بودی اما سرت باستاره ها گرم بود.      شاید یروز منم به ارامش رسیدم نرسیدمم نرسیدم دیگه عادت کردم اصلا  به جهنم بچرخ تابچرخیم 😂

در مورد امضات سعی کن مسیرها رو پیاده برو

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2740

جای خودش خ خالی بود اومدو قشنگ تر کرد همه چیزمونو زندگیمونو عشق منو همسرم بهم چند برابر شد با تمام وجود منتظر اومدن بعدی هستم میدونم با اومدنش همه چیز هزار برابر قشنگ تر میشه چون خیلی منتظر اومدنش بودیم 😍🥳

خدایی که من توی قلبم دارم فقط خالق زیبایی و عشقه ♥️🌈♥️آرامش زندگیمو از وجود خدای مهربونم دارم ♥️ 💙بزرگ ترین دارایی من داشتن همسر مهربونمه که زیباترین هدیه ی خداست🙏💙مادر دختری به زیبایی گل رز هستم🌹👨‍👩‍👧🌹🤍🤍🤍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍

اولی که دنیا آمد گاهی وقتی صداش میکردم ناخودآگاه اسم برادرم رو میگفتم الانم سالی یکی دوبار پیش میاد که پسرمو به اسم برادرم صدا کنم این ناخودآگاه من بود چون بعد ازدواج خودم و مشکلاتی که پیش آمد و بعد ازدواج اون خیلی از هم دور شدیم با هم خوبیم فقط بینمون ی دنیا فاصله افتاد جالب اینه که پسرم اصلا شبیه برادرم نیست اما پسر دومم کپی اون شده ولی حتی یک بارم اشتباهی دومی رو صدا نزدم