2737
2739
عنوان

آقایون با دوست دختراشون

| مشاهده متن کامل بحث + 1807 بازدید | 96 پست
ببین حرفی نداری پس مغلطه نکن بچه جان  کسی جلوشون نگرفت که داریم حرف میزنیم برو راحت باش

بچه اونی که هنوز نمی فهمه همه رو نباید به یک چشم ببینه

بهتره از اون بالایی یکم کار بکشی تا بفهمی واقعیت چیه

تاپبک هایی که بعد از شهریور ماه ۱۴۰۱ با این حساب ثبت شده اند مربوط به بنده اند و تاپیک های قبلی مربوط به یک کاربر دیگر است
بچه اونی که هنوز نمی فهمه همه رو نباید به یک چشم ببینه بهتره از اون بالایی یکم کار بکشی تا بفهمی وا ...

چشم حرفی نداری برو بچه جان

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشم حرفی نداری برو بچه جان

ای کاش عقل تو هم مثل همین بچه بود ای ...

تاپبک هایی که بعد از شهریور ماه ۱۴۰۱ با این حساب ثبت شده اند مربوط به بنده اند و تاپیک های قبلی مربوط به یک کاربر دیگر است
2731
ای کاش عقل تو هم مثل همین بچه بود ای ...

سعیم رو میکنم بچه جان😂😂😂

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
سعیم رو میکنم بچه جان😂😂😂

از امضات معلومه خیلی ها بهت اینو می گن

ولی هنوز نمی دونن کودکان تفکر درستی ندارن😪

بزرگ می شی کمی...

2740
از امضات معلومه خیلی ها بهت اینو می گن ولی هنوز نمی دونن کودکان تفکر درستی ندارن😪 بزرگ می شی کمی. ...

زیاد به خودت فشار نیار عزیزم 

به قول خودتون به خودم مربوطه 😂😂😂

سعی نکن تاپیکهای هیچی نداره که اذیتم کنی😂😂😂

خاک تو سر دخترهایی که می‌بیند طرف متاهل بعد به خاطر پول میرند با این مردا. انشاالله اونجاشون تاول بزنه. اون مردایی هم که به زنشون خیانت می‌کنند اونجاشون باید با اسید نابود کرد. 

عزیزم منطورم خیانت بود گفتم آقایون نگفتم پسرای مجرد سن بالا 

خب چرا زود تر نمی گی استارتر

والا من به هرچیزی فکر کردم جز این کثافت کاری ها بخدا

خاک تو سر دخترهایی که می‌بیند طرف متاهل بعد به خاطر پول میرند با این مردا. انشاالله اونجاشون تاول بز ...

قربون دهنت

2706