2737
2739
عنوان

چقدددد این شعر حضرت مولانا قشنگه

312 بازدید | 33 پست

واقعا اگه درکش کنیم....

هرلحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر

آرام تر از آهو

بی باک تر از شیرم

هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر

رنج پی رنج می آید زنجیر پی زنجیر

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر 

(ریپلای ها رو شاید تک و توک بخونم )یه عده یه جوری میگن تحصیلات شعور نمیاره انگار ترک تحصیل شعور میاره !! اگه شما چند مورد بی شعور در قشر تحصیل کرده دیدید ما خیلی بیشترش رو بین افراد کم سواد و ترک تحصیلی دیدیم .
هزارتا لایک 👌👌👌❤️❤️❤️

اگه درکش کنی واقعا ارومت میکنه

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
واقعا درس زندگیه

دقیقا من خودم تجربه کردم 

وقتی یه مساله ی سختی پیش میاد وقتی خودمو درگیرش میکنم و اعصابمو بهم میریزم بدتر میشه ولی وقتی رها میکنم و بخدا میسپارم نمیفهمم کی حل شد

اللّهم عجّل لولیک الفرج
2740
دقیقا من خودم تجربه کردم  وقتی یه مساله ی سختی پیش میاد وقتی خودمو درگیرش میکنم و اعصابمو بهم ...

اصلا نمیدونم ما ادما چرا انقد خود آزاری داریم

اگه درکش کنی واقعا ارومت میکنه

درکش کردم کاملا عزیزم  

برای نتایج ازمون استخدامی اموزش پرورش 

خیلی استرس داشتم و نگران بودم 

بعدش سپردم به خدا 

گفتم خدایا هرچی خیره همون بشه من 

سپردم به خودت 

باور کن تا اینو گفتم کاملا آروم شدم 

قراره امروز نتایج بیاد و من کاملا ارومم 🥰😍

درکش کردم کاملا عزیزم   برای نتایج ازمون استخدامی اموزش پرورش  خیلی استرس داشتم و ن ...

انشالله هر انچه که خیره پیش بیاد

پروردگارا من از خواستن ان چیزی که از خیر و شرش نااگاهم

به تو پناه میبرم

نمیدونم  بهر حال همیشه ترک عادت موجب مرض است ولی اینجا ترک عادت موجب آرامش😉

دلم گرفته فقط غصه دارم

2706