2733
2734
عنوان

میخوام یه چنل یوتیوب

83 بازدید | 6 پست

میخوام یه چنل یوتیوب بسازم

مشکل اینجاست تبلتم حافظه نداره و من چون در کار سریال و فیلمه نیاز به حافظه زیاد دارم 

کلا ۱تومن دارم اونم پول عیدیم هست به نظرتون چیکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یوتیوب چجوره.من هروقت فیلمی از گوگل سرچ کردم که تو یوتیوب بود اصلا پلی هم نکرد فیلمو.ولی با اپارات کامل میبینم دانلود میکنم.یوتیوب حتی فیلم باز نمیشه برای من

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
یوتیوب چجوره.من هروقت فیلمی از گوگل سرچ کردم که تو یوتیوب بود اصلا پلی هم نکرد فیلمو.ولی با اپارات ک ...

باید داخل خود اپلیکشن یوتیوب وارد بشی اونم با قندشکن

باید داخل خود اپلیکشن یوتیوب وارد بشی اونم با قندشکن

ممنون گلم🥰🌹

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..