2733
2734
عنوان

اضطراب شدید

212 بازدید | 14 پست

من وقتی میترسم اضطراب شدید میگیرم به حدی که تیکی عصبی دیده میشه تو بدنم ... دستم یخ میکنه بدنم میلرزه ... هر اتفاقی بیوفته حتی اگه یکی بخواد منو بترسونه بگه پخ همین اتفاق میوفته رنگم گچ میشه 

یکی بگه چجوری این حالتمو کنترل کنم ؟ الان تیک عصبی دارم تو گردنم که هنوز نرفته چون چند روز پیش اتفاق بدی برام افتاده بود

فکر کنم بهترین راه حل اینه که مراجعه کنید پزشک اعصاب و روان عزیزم 

سرخورد نمیشه کاری کرد چون اضطراب شدیداً به جسم هم ضربه میزند

من خودمم از دبیرستان سر استرس گوارشم آسیب دید و رفتم دکتر داخلی وقتی فهمید بخاطر استرس قرض ضداضطراب و تهوع داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فکر کنم بهترین راه حل اینه که مراجعه کنید پزشک اعصاب و روان عزیزم  سرخورد نمیشه کاری کرد چون ا ...

۲ سال خوردم قرص بعدش ولش وردم الان دوباره این‌حالتا برگشته

بگو

البته باید یه تعداد مشخصی بگی مثلا ۴۰۰ تا یا ۷۰۰ تا یا ختم هایی که تو نت هست

عجیب آروم میکنه

لا اله الا انت

سبحانک انی کنت من الظالمین 

:) تویی که داری امضای منو میخونی، میشه برام سه تا الهی به رقیه برای رسیدن به حاجتم بگی و هرچقدر در توانته صلوات بفرستی!؟🌿دمت گرم

من اینجور وقتا به پشت دراز میکشم سعی میکنم خودمو شل کنم بعد چشمامو میبندم و به هیچی فکر نمیکنم اگه دستمال نمدار رو چشمت یا پیشونیت بزاری خیلی حال میده حتما وقتایی که استرس داری لای پنجره رو باز بزار  آب بیشتر بخور از خونه بزن بیرون حتی اگه شده بشینی رو صندلی تو ایستگاه اتوبوس یا پارک خونه موندن اضطراب رو تشدید میکنه  این مواقع غذای سبک بخور 

2740
البته باید یه تعداد مشخصی بگی مثلا ۴۰۰ تا یا ۷۰۰ تا یا ختم هایی که تو نت هست عجیب آروم میکنه ...

این ذکر به اسم ذکر یونسیه است

موقعیه که حضرت یونس رو خدا از دل نهنگ نجات داد

برای رفع ناراحتی اضطراب و حتی حاجت روایی بشدت موثره

:) تویی که داری امضای منو میخونی، میشه برام سه تا الهی به رقیه برای رسیدن به حاجتم بگی و هرچقدر در توانته صلوات بفرستی!؟🌿دمت گرم
این ذکر به اسم ذکر یونسیه است موقعیه که حضرت یونس رو خدا از دل نهنگ نجات داد برای رفع ناراحتی اضطر ...

⚜ذکر یونسیه⚜

🌸✨ ۷۳۰ مرتبه برای موارد زیر

توصیه شده است    

دفع دشـمن / رفع هم و غـــم

صحت بیمار / خلاصی از زندان

نجات از ظالم ✨

سعی کن مسیرها رو پیاده برو

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
تایپیکمو با عنوان تجربه درمان افسردگی خودم بخونید 30 صفحه اول تایپیک . من مدتی مثل شما بودم. شما بدن ...

من تاپیک خوندم ولی بلغمی هستم سودا نیستم اما اضطراب شدید دارم و عصبی میشم هم خودم خسته شدم هم اطرافیانم

2706