2733
2734

هرکسی تعبیر خواب بلده بگه تا خوابمو بگم

:) تویی که داری امضای منو میخونی، میشه برام سه تا الهی به رقیه برای رسیدن به حاجتم بگی و هرچقدر در توانته صلوات بفرستی!؟🌿دمت گرم
تو گوگل سرچ کن تعبیرخواب با هوش مصنوعی سایت تعبیردونه فکر کنم برو اونجا بنویس خوابتو دو دقیقه ای تعب ...

ولی فقط یدونه خوابو مجاز کرد که تعبیر کنه

:) تویی که داری امضای منو میخونی، میشه برام سه تا الهی به رقیه برای رسیدن به حاجتم بگی و هرچقدر در توانته صلوات بفرستی!؟🌿دمت گرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوابت هر چی هست خیره

ان‌شاءالله 🥺✨🫂

2738
بگو عزیزم بلدم 

تعبیر اینکه من دوسع بار تاحالا دیدم ی برادر بزرگتر از خودم تو خواب دارم ارتباط خوبی هم باهم داریم 

درصورتی که من اصلا برادری ندارم

تعبیر اینکه من دوسع بار تاحالا دیدم ی برادر بزرگتر از خودم تو خواب دارم ارتباط خوبی هم باهم داریم&nb ...

البته ادامه داره فعلا همینو بگو چیه

تعبیر اینکه من دوسع بار تاحالا دیدم ی برادر بزرگتر از خودم تو خواب دارم ارتباط خوبی هم باهم داریم&nb ...

کلی میگم چون هیچی از شما نمیدونم 

ممکنه مادرتون قبل از شما یک پسر از دست داده باشن یا سقط شده باشن 

ممکنه با یک شهید ارتباط روحی گرفته باشید 

ممکنه یکی از اقوام درگذشته تون باشن حتی با اینکه تا باحال ندیده باشیدشون

البته ادامه داره فعلا همینو بگو چیه

برادر به معنی مال هم هست 

اگر برادرتون خوشحال باشه مال بدست میارید اگر ناراحت مالی یا خیری از دست می‌دید 

البته من کلی براتون گفتم چون خوابتونو کامل نگفتید 

اگه یه دختر مجرد خواب ببینه نامزده و با مادرشوهرش تو یه پاساژ خیلی لوکس سوتین میخره  سوتینای ن ...

عزیزم خواب خوبی دیدی 

به امید خدا به زودی یک شوهر خوب گیرت میاد 

واقعا خوابت خوب بوده 

سوتین چون به سینه ربط داره اینکه زیبا دیدیش خیر و برکته 

شک نکن

برادر به معنی مال هم هست  اگر برادرتون خوشحال باشه مال بدست میارید اگر ناراحت مالی یا خیری از ...

تعبیر خواب پروانه چیه؟ یه مادر خواب ببینه رفته اتاق دخترش و دیده 

کلی پروانه رنگارنگ قشنگ دور دخترش پرواز میکنن و‌... دخترشم میگه مامان من همیشه ناراحت بودم که هیچ دوستی ندارم ساقدوشم باشم تو عروسیم براهمین این پروانه هارو پرورش دادم که روز عروسیم باهام برقصن 

پروانه هام همه جا با دخترش میرفتن ...

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU
عزیزم خواب خوبی دیدی  به امید خدا به زودی یک شوهر خوب گیرت میاد  واقعا خوابت خوب بوده&nb ...

بندش چی ؟ اینکه اندازه نبود ...

ممنونم که تعبیر کردی برات صلوات میفرستم خواهری 💖💖

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU
2706