2733
2734

دیروز یجوری شدم ینی ترشح ام خیلی زیاد بود نمیدونم براچی 

و رنگشم ببخشید اینجوری میگم آقایون دیدین چجوری ارضا میشن و سفیده 

برا منم سفید بود جوری بود یه لحظه میخاستم بلند بشم ازم میریخت🤦‍♀️

و اینکه رابطه هم نداشتم 

عفونت فکر نکنم باشه آخه سفید بود

منو ببخشید کسیو ندارم ازش بپرسم اینارو و خجالت هم میکشم

اسم کاربریم مال سال 1398هس الان همسری ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چندسالته

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

سفید بود یا بیرنگ ؟

اگه بیرنگ بوده مال شهوته

اگه سفید باشه احتمال عفونته تکرار شد پیگیری کن

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2740

از خواب پاشدی اینجوری شدی شب قبلش رابطه نداشتی شاید واسه شوهرت بوده مونده تو بدنت صب پاشدی ریخته بیرون

فروش تابلو ماه‌ ترند شده انواع سایز بانور آفتابی ومهتابی تو فقط انتخاب کن نمونه ش پروفایلم🤩😍🤩
2706