2733
2734
عنوان

چجوری اعتماد میکنید برای خرید اینترنتی از سایتی مثل دیوار؟

| مشاهده متن کامل بحث + 219 بازدید | 35 پست
من پول میگیریم طرف اسنپ میگیره تحویل اسنپ میدم همزمان پول رومیریزه ومن تحویل میدم

آره این برای شهر خودم جواب میده ولی مثلا بخوام وسیله ای بفروشم توی شهری بزارم که بدونم مشتریش بیشتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو شهر خودم باشه که حضوری آدرس میدم بیاد بگیره طرف

خیلی وقتا پول رو اول میخوان یا بیعانه میخوان و آدرس دروغ میدن ، یا پول رو کارت به کارت میکنن بعد معلوم میشه از یکی دیگه کلاهبرداری کردن و واسه تو ریخته  و و و..... خیلی مفصل داستان کلاهبرداریای دیوار 😅

آره این برای شهر خودم جواب میده ولی مثلا بخوام وسیله ای بفروشم توی شهری بزارم که بدونم مشتریش بیشتره

چطوری میخوای بفرستی؟!

نماینده یاآشناداری اون شهر؟!

همونوپولش روبگیروتحویل بده

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2738
من یک تابلو خریدم . حواسم به اندازه اش نبود. وقتی گرفتم هم عصبی و هم خندم گرفت. خب تقصیر خودم بود.

پیش میاد

همینجایکی گفت خواهرشوهرم دیده قیمت ساعت ایستاده رومناسب زدن سریع خریده،موقعی رسیده باشوهرش رفتن کمکی بیارن داخل چون سنگینه

رفتن دم در دیدن ساعت تزینی کوچک بوده

میگه خواهرشوهرم تاچندوقت سوژه فامیل بوده😅

وخدایی که بشددددت کافیست❣
2706