2733
2739
عنوان

تورو قرا خانومای باردار یا با تجربه بیان کمکک😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 664 بازدید | 61 پست
با کمک دکتر ها هزاران نفر باردار شدن و بارداری سالم تجربه کردن شما نظر غلط ندیدین رابطه برای باردا ...

ببین شماخودشیرینی دکترارونکن فعلا

اونااینجانیستن

خورش قبول دارن علت نازایی های وحشتناک الان خودشونن

شمابراشون خودکشی نکن

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
ببین شماخودشیرینی دکترارونکن فعلا اونااینجانیستن خورش قبول دارن علت نازایی های وحشتناک الان خود ...

خودشیرینی رو ک امثال شما ضد پزشکان برا طب سنتیا میکنید

اگه اینهمه خانم ک با دارو یا آی وی آف پس از سالها باردار شدن رو نمی‌بینی ک دیگه حرفی با شما ندارم😂

پس لطفاً با این تفکر برا زایمان هم توخونه زایمان کنید و تو هیچ موردی ب بیمارستان نرید وقتی علم و توان پزشکان و کادر درمان  رو نادیده میگیرید موقع مریضی تون هم بهشون زحمت ندید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودشیرینی رو ک امثال شما ضد پزشکان برا طب سنتیا میکنید اگه اینهمه خانم ک با دارو یا آی وی آف پس از ...

انشاءالله گیرهمین دکترخوبابیوفتی

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2728
فعلا ک تو تاپیکات شما گیر دکترهایی ایشالا مشکل ناباروری شما هم حل بشه و مامان بشی

الحمدالله مامان شدم چون توعمرم دکترنرفته بودم

برای بچه دومم چه گوهی خوردن نازاشدم

مرکزناباروری بیاببین چندنازای ثانویه هستش

خودشون گفتن چکارهاکه نمیکنندزن نازابشه وبدون ثبت نازات میکنند

کلیپهاش هستش دانلودکن

دکتره بیشرف میگه بچه میخواین چکارسگ وگربه نگه دارید

وقتی شعورتون نمیرسه بچه نیاریدماتوحقتون لطف میکنیم

شما صبر کن تا هفته ۱۰ بعد برو سونو قلب.

تو این مدت قرص هاتو بخور

شیاف حتما استفاده کن تا قطع لکه بینی

اصلا هم نزدیکی نداشته باش.

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
شما صبر کن تا هفته ۱۰ بعد برو سونو قلب. تو این مدت قرص هاتو بخور شیاف حتما استفاده کن تا قطع لکه ب ...

عزیزم الان لکه بینیم قطع شد دیگ شیاف نزارم؟

واسه اطمینان بزارم ضرر داره؟

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا..🙏😍😍🥹عزیزان من از کوچولوم فقط ی ساک دیدم میشه با دلای مهربونتون واسه سالم بودنش صالح بودنش دعا کنین....🙏♥️♥️انشالله ک هرکی دعا کرد خدا گره از کار خودش باز کنه و مشکلاتش برطرف شه🙏🙏🙏♥️♥️
2740
میشه بارداری برای من دعا کنی منم گره زندگیم باز شه حتی شده در حد ی حمد و صلوات

چشم گلم حتما انشالله ک ب حق ح

ضرت ابوالفضل گره از زندگیتون بازشه❤️❤️❤️❤️

البته اگ قابل باشم💔

شمام واسه تو دلیم دعا کنید

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا..🙏😍😍🥹عزیزان من از کوچولوم فقط ی ساک دیدم میشه با دلای مهربونتون واسه سالم بودنش صالح بودنش دعا کنین....🙏♥️♥️انشالله ک هرکی دعا کرد خدا گره از کار خودش باز کنه و مشکلاتش برطرف شه🙏🙏🙏♥️♥️
دکتررفتی؟!

ن گلم زنگ زدم منشی دکتر گفت طبیعیه دهانه رحمت تحریک شده گفتم نیاز نیست بیام سونو شم گفت ن 

باز چند روزی پیشم ک خیلی پله بالا پایین شدمو زیاد راه رفتم خونریزی افتادم باز زنگ زدم گفت بایداستراحت کنی همون اول بهت گفتم باز شیاف گذاشتم خوب شد 

ولی خوب الان شیافو دارم هرشب میزارم

ن گلم زنگ زدم منشی دکتر گفت طبیعیه دهانه رحمت تحریک شده گفتم نیاز نیست بیام سونو شم گفت ن  باز ...

منکه تا۵داشتم وشیافت و....هم نزاشتم😁😂🤣🤣

منکه تا۵داشتم وشیافت و....هم نزاشتم😁😂🤣🤣

واقعا نمیدونم این نیاز جنسی تو بارداری دیگ چ صیغه ایه😭😭

الان باز با شوهرم....

نگرانم یکم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😮‍💨

من اصرارکردم چیزی شه کلمو میکنه🤣

2706