2737
2739
عنوان

تورو قرا خانومای باردار یا با تجربه بیان کمکک😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 664 بازدید | 61 پست
انشالله  گلم نذری ک میگی چجوریه چ نذری واقعا مجربه😭😭😭

مثلا۱۰کاسه آش برای سلامتی امام زمان(عج)نی نی دنیااومدمثلاروزتولدش میدم

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله. چشم رو هم بزاری روز زایمانت میرسه و دل به دلدار میرسه 😍🐣. 

انشالله خدا از دهنت بشنوه 💔💔💔💔😓😓😓

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا..🙏😍😍🥹عزیزان من از کوچولوم فقط ی ساک دیدم میشه با دلای مهربونتون واسه سالم بودنش صالح بودنش دعا کنین....🙏♥️♥️انشالله ک هرکی دعا کرد خدا گره از کار خودش باز کنه و مشکلاتش برطرف شه🙏🙏🙏♥️♥️
2731
گلم رابطمون دخول نبود اصننن  غلط کردم  برام دععا کنید🙏♥️

اون از رابطه نیست گلم ببخشید این ربطی به رابطه نداره فقط بعد رابطه یکم زیر شکمم درد میگیره که اونم در حد یکی دودقیقست بعدش از بین میره

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
مثلا۱۰کاسه آش برای سلامتی امام زمان(عج)نی نی دنیااومدمثلاروزتولدش میدم

همین الان نذر کردم لطفا شمام برام دعا کنید🙏😓😓😓

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا..🙏😍😍🥹عزیزان من از کوچولوم فقط ی ساک دیدم میشه با دلای مهربونتون واسه سالم بودنش صالح بودنش دعا کنین....🙏♥️♥️انشالله ک هرکی دعا کرد خدا گره از کار خودش باز کنه و مشکلاتش برطرف شه🙏🙏🙏♥️♥️
خواهرتون و شما هر دو نظرتون اشتباهه بیچاره مردمی ک به یه ماما ک تجویز غلط داره مراجعه کنن

توتجویزکن بزارحرف توکنه

اسی جان من من نظروتجربه خودم روگفتم

خودت روبه دست دکترانسپر

جزنازایی چیزی نصیبت نمیشه

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
اون از رابطه نیست گلم ببخشید این ربطی به رابطه نداره فقط بعد رابطه یکم زیر شکمم درد میگیره که اونم د ...

ن من دردم نداشتم اصن .

برام دعا کن عزیزم الهی ک نینی توهم سالمو سلامت بیاد بغلت🙏😓😓😓

2738
توتجویزکن بزارحرف توکنه اسی جان من من نظروتجربه خودم روگفتم خودت روبه دست دکترانسپر جزنازایی چ ...

چشم گلم 

چون دکترم همون اول گفت بهم اگ داشتی بزار ب این نیت میگیرم ک ی چیز طبیعیه فعلا شیاف گذاشتم و استراحت میکنم اگ ددیدم قطع نشد میرم

ن من دردم نداشتم اصن . برام دعا کن عزیزم الهی ک نینی توهم سالمو سلامت بیاد بغلت🙏😓😓😓

انشالله نینیت به سلامتی بیاد بغلت عزیزم

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
همین الان نذر کردم لطفا شمام برام دعا کنید🙏😓😓😓

اصلاغصه نخورواصرارنکن

بگوخدایامیدی خوبش روبده

ازخداوندکم نخواه وبه خودش بسپر

هی اصرارکنی به بچه وخداوندبرات نگهش داره وبفهمی مشکل داشته بعدابیشترناراحت میشی

پس بگوخدایامیدی یکی بی دردسربده وخوب وخوشگل وخوشنام وخوشقدم وصالح وسالم باعمری طولانی وعاقبت بخیرانشاءالله😁😂

توتجویزکن بزارحرف توکنه اسی جان من من نظروتجربه خودم روگفتم خودت روبه دست دکترانسپر جزنازایی چ ...

با کمک دکتر ها هزاران نفر باردار شدن و بارداری سالم تجربه کردن

شما نظر غلط ندیدین

رابطه برای بارداری با شرایط عادی و طبیعی منعی نداره والبته به تعداد کم و عدم ب فشار به خانم ،اونم مایع منی اصلا وارد بدن نیاید بشه چون پروستاگلاندین مایع منی باعث شروع انقباض رحم میشه

ولی حررف شما که گفتین  رابطه برای بارداری ک درد و انقباض داشته مفید باشه یا برا جنین مفید باشه ،درست نیست

واقعا راست میگی😭😭😭 غلط کردم بخدا دیگ کاری نمیکنم تورو خدا دعا کنید برام 

عزیزم نمیخوام استرست بدم.ولی رابطه برای خیلیا خطرناکه.من خودم اولین بارداریمو به علت کم تجربگی و داشتن رابطه خونریزی کردم و از دست دادم.شماهم استراحت کن و رابطه نداشته باش دیگه.انشالله چیزی نمیشه

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
انشالله نینیت به سلامتی بیاد بغلت عزیزم

ممنون گلم🙏💔

چشم گلم  چون دکترم همون اول گفت بهم اگ داشتی بزار ب این نیت میگیرم ک ی چیز طبیعیه فعلا شیاف گذ ...

آره

درضمن معمولاجنین ناسالم زیر۳ماه خودبخودسقط میشه

اگرخدانکرده مشکلی هم بودبزارطبیعی سقط کنی تامشکلی برات پیش نیاد

2706