2733
2734
عنوان

سلام رفیق❤️بیا کارت دارم

117 بازدید | 4 پست

سلام رفیق❤️

من حس کردم تو واقعا لایق حال خوبی و می خوام دعوتت کنم به حال خوب :)

میخوام دعوتت کنم به خودت !

آره به خودت...

به ارزشمندیت...!

ارزشی که خیلی وقته فراموشش کردی!

تو روح خدایی

و روح خدا هرگز نمیتونه بی ارزش باشه.

این دوره با چهار لایو رایگان😍

و یه کتاب ، که نوشته داداش رضا هست

شروع میشه😊

بهت قول میدم بعد از اینکه دوره رو شروع کردی اتفاقای خوبی برات میوفتن و ازینکه خودتو پیدا کردی اشک شوق میریزی :) 🥺

این ایدی کانالمون در ایتا هست👇👇👇

tavakol21

بیا پیام های سنجاق شده رو بخون ؛)

جا نمونی از دوره😊

سلام عزیزمی

خیلی حس خوبی دادی

شکر خدا من خودم خوبم و حس بدی ندارم

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بازم حتمن بیا تو کانالمون و دوره رو ببین🤩❤️یه دید جدیدی نسبت به خودت پیدا میکنی😘

ممنون من کانال ندارم

و چرا وقت خودمو تلف کنم چکیدشو تو ام نرگس میبینم

قربون مهربونی و صفات

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم