2733
2739

من بچه هامو تا الان چهار بار دکتر بردم آمپول زدن تا تبشون بعد ی هفته قطع شد زود ببر دکتر تا چند روز تب داره الان بچه هام بهترن خودم گرفتم نمیتونم آب بخورم چندروزه غذا نخوردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای یا خدا ازین طولانی هاست

آره ویروس جدیده خیلی بده من اطرافم بچه ها زیاد گرفتن کم کمش پنج روز تب داشتن بشترش تا ده روز اگه بچت کوچیک که تا دوهفته حالش مثل قبل نمیشه من بچه هام پنج سالشونه

2728
آره ویروس جدیده خیلی بده من اطرافم بچه ها زیاد گرفتن کم کمش پنج روز تب داشتن بشترش تا ده روز اگه بچت ...

دقیقا پنج سالشه آخرین باری مریض شد هشت شب تب داشت خداکنه طولانی نباشه  آنتی بیوتیک هم داد دکتر؟

دقیقا پنج سالشه آخرین باری مریض شد هشت شب تب داشت خداکنه طولانی نباشه    آنتی بیوتیک هم دا ...

فقط باید آمپول بزنه و چرک خشک کن براش بگیر آموکسی کلان ۶۴۳ بهش بده واسه تبش بروفن بده تشنج نکنه من بچه هام با هیچی تبشون پایین نمیومد فقط با آب ولرم لرز میکردن

2738
دقیقا پنج سالشه آخرین باری مریض شد هشت شب تب داشت خداکنه طولانی نباشه    آنتی بیوتیک هم دا ...

این مریضی خودش طولانیه اللن ده روزه بچه هام فقط بعد ی هفته تبشون قطع شده غذا نمیخورن همش خوابن دوباره امروز باید ببرمشون متخصص

این مریضی خودش طولانیه اللن ده روزه بچه هام فقط بعد ی هفته تبشون قطع شده غذا نمیخورن همش خوابن دوبار ...

خدا بدادم برسه دخترم خیلی بد دارو و دکتره

الان تو تهران چکار کنم کاس نمیومدم

اره کشیدم این مدلی میدونم چقدر سخته تب و لرز باهم باهیچی ام پایین نمیومد 

خب اینم همون بیماریه تموم بچه ها گرفتن فقط هی ببرش دکتر تا آمپول بزنه تبش قطع شه خودت اذیت میشی

خدا بدادم برسه دخترم خیلی بد دارو و دکتره الان تو تهران چکار کنم کاس نمیومدم

اگه حالش بد بود بستریش کن من شوهرم پیشم نبود بچه هامو بستری کنم الان اومده میخاد ببرتشون اگه شد بستری بشن تا بدنشون پاک شه چوون اصلن غذا نمیخورن بی حال افتادن فقط خوواب

عزیزم من بچه ندارم

ولی خودم و شوهرم این ویروس جدید گرفتیم

یک هفته س هنوز که هنوزه مریضیم 

کلی هم دارو خوردیم 

زودتر ببر دکتر

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
2706