2737
2734
عنوان

خیلی دلم میخواست پول داشتم

181 بازدید | 16 پست

میرفتم موهامو فر میکردم 

رنگ میزدم 

ناخن مژه لیزر باشگاه 

لیفت صورت 

ابرو 

میدونم یک تغییر کوچیک خیلی عوض. میشم  و شوهرم بیشتر توجه می‌کنه ...میدونین گاهی تنوع لازمه تو‌صورت و ظاهر ....من خیلی وقته تغییری نداشتم فقط یکم سرحال ترشدم چون باشیردهی خیلی لاغر شدم 

امیدم اینه که از درسم بتونم در آینده کاری کنم براخودت .خدایا خودت کمکم کن 

از آدمهایی که فکرشو نمی‌کردم رودست خوردم 

من الان نتورک کار میکنم راضی هستم

اگه خواستی میتونی کنار درست انجام بدی 

درامد خوبی هم داره

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کلاهبرداریه ب حرفش گوش نده خوب تحقیق کن

دین این موضوع بمونه گردنت اگه چیزی که من داشتم بهش میگفتم کلاهبرداری بود🙂

من دوساله از این راه دادم نون میخورم و شما خیلی راحت بهش گفتی کلاهبرداریه.شاید میشد گره ای از کارش باز شه و تو با گفتن یه جمله خودتو مدیون کردی

موفق باشی❤❤

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2740
دین این موضوع بمونه گردنت اگه چیزی که من داشتم بهش میگفتم کلاهبرداری بود🙂 من دوساله از این راه داد ...

منم اندازه کافی اطلاعات دارم عیب ندارع من مدیون بمونم ک نمیمونم خیلی بهتره تا پول ی عده خورده بشه 

چیه؟

برو خودت تحقیق کن ببین چی هست

دوست داستی تو اطرافیانت یکی که قبولش واشتی و مطمین بود ازش اطلاعات بگیر .دوس داشتی بسم الله کن

من خودم خیلی راضیم حتی خواهرمم اوردم باهم کار میکنیم

منم اندازه کافی اطلاعات دارم عیب ندارع من مدیون بمونم ک نمیمونم خیلی بهتره تا پول ی عده خورده بشه&nb ...

اگه قرار بود پولی رد و بدل بشه حق با شما بود 

شما هنوز نمیدونی نتورگ شاحه های مختلف داره

بهرحال پذیرفتی دین گردنت بمونه و حله

من اینقد خودم شرایطم بواسطه اینجا عوض شد که واقعا غضه میخورم وقتی ادمایی مثل شما دیوار  برای بقیه میشن

اگه قرار بود پولی رد و بدل بشه حق با شما بود  شما هنوز نمیدونی نتورگ شاحه های مختلف داره بهرح ...

مثلا چقدر پول گذاشتی من خیلی ندارم 

از آدمهایی که فکرشو نمی‌کردم رودست خوردم 
2706