2733
2734

ت روستا زندگی میکنم صبح تا شب تدخونم تنهام با مادرم ی..دیروز رفتم بیرون روستا با دخترا دوری بزنم بعد چندین ماه ...اومدم خونه آبجی بزرگم ناتنی وحشتناک نگام میکرد انگاری چیکار کردم ..وقتی بیرون بودم بچه هاشو فرستاده بود مارو دید بزنند 

خدایا از این زندگی نفرت دارم می‌خوام بمیرم کاش دعام مستجاب کنی اینم زندگی مجردی ..اونم از ازدواجم ک قرار با آدم های صد هزار بار از خانواده ام تععصبی تر هستن 😔🖤🖤

قسم ب روزی ک دلت را شکستن مرحمی نداری جز خدایت😔🖤♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گوه کن دهن ایجی ناتنیت به اون چه ربطی داره

اون کثیف عفریته حاریم هست ..بعد عروس خودش شهری میگرد می‌چرخه خوش میگذرونه عروسی می‌ره هر تیپی دوست داشت میزنه ..اما نفس منو گرفته تا ی حرکت کنم سروع ب توهین بدگویی من میکنه واقعا دلم برا مظلومیت بی کسی خودم میسوزه 💔😔

روز میشه این شب  تموم میشه این درد  صبر داشته باش

هیچوقت صبح نمیشه این عمر جوانی من بود رف🖤😔

تا وقتی دیدت این باشه آره  دنیا را با دید مثبت ببین طرز فکرت را عوض کن آیندتو روشن بیین همه چی ...

ععی

2740
اره زن دوم پدرم هست از وقتی چش باز کردم روز خوش ندیدم

ناراحت نشی ها

ولی مطمئن باش تااخرهمینه اوضاعت

توگناهی نکردی

ولی به واسطه مادرت که دلی شکسته دل مادرت باتومیشکنه

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
ناراحت نشی ها ولی مطمئن باش تااخرهمینه اوضاعت توگناهی نکردی ولی به واسطه مادرت که دلی شکسته دل ...

می‌دونم اوضاع همینه ابحیم عقده ی ..ولی مادرم بند خدا نخواست قسمتش این بود زمان قدیم  بزرو دانش ..مادرم ی روز خوش ندبد تا یادمه فقط جنگ دعوا بود ...ت این زندگی هرچی بابام داشت مال اونا بود ما تسلیم بودیم هیچی نمیگفتیم ...چون میگفتم  تقدیر سرنوشت ما بد بود 

ولی گناهی نداشتیم ...خواهر مادرش خیلی در حقم ظلم کردن ...قسم خوردم هیچ وقت نمبخشمشون ...تا آخر عمرم 

از خدا می‌خوام همین دنیا حق منو بگیره 

می‌دونم اوضاع همینه ابحیم عقده ی ..ولی مادرم بند خدا نخواست قسمتش این بود زمان قدیم  بزرو دانش ...

تاخودت زن نشی نمیفهمی منظورم چی بوده

مادرت روبه زوردادن

مادرت رودوست داری

ولی اون زن اول زندگیش ودنیاش نابودشده

تاخودت زن نباشی درک نمیکنی

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!