2737
2734
اتفاقا شماهم اونجا بودین  نه به این خندم میگیره خب دختره شوهر میخاد طرف چرا انقدر فلسفیش کرده ...

پس باید به هر دو تون بخندیم  خلاصه و مفید گفته ببین رفتارت هنرت تحصیلاتت یا تیپت چطوره که مورد پسند کسی نیستی  یعنی مشکل در وجود خودته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا متنفرم ار اونایی ک به جای لاه حل دادن میان میگن مشکل از خودته بعضی وقتا واقعا طرف شانس نداره ...

مشکل این هست که صد درصد دختر وپسرهای حالا بهترین ها را میخوان و تو هیچ زمونه ای همه دختر وپسرها شانسشون مثل هم نبوده.

اختلافات طبقاتی وفیلم های ترکیه ای بچه ها را تو توهم برده

واین توهم براشون لذت بخش تر از واقعیت تلخه.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
2731
گربه شرک بازی ینی چی؟ تا۳۱ نگران ازدواجت نبودی؟

گربه شرک مظلوم نمایی میکردولی الکی بود😁😂🤣🤣

نه شاغل بودم ودرس میخوندم وعاشق شده بودم حالیم نبودچندسالمه😁😂🤣🤣

۳۰به خودم اومدم و۳۱ازدواج کردم الحمدالله

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
گربه شرک مظلوم نمایی میکردولی الکی بود😁😂🤣🤣 نه شاغل بودم ودرس میخوندم وعاشق شده بودم حالیم نب ...

چقددتو خوبی بخدا😂❤️البته اون خره شرکه 

ولی خب شماکه کارمند بودی کیس زیاد داشتی دیگ نگرانی نداشت بابا

چقددتو خوبی بخدا😂❤️البته اون خره شرکه  ولی خب شماکه کارمند بودی کیس زیاد داشتی دیگ نگرانی ندا ...

نه بخدا

دردم ازاین بودکلی خواستگارداشتم نمیشد

آخرش خودم رفتم خواستگاری😁😂🤣🤣🤣🤣🤣

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
نه بخدا دردم ازاین بودکلی خواستگارداشتم نمیشد آخرش خودم رفتم خواستگاری😁😂🤣🤣🤣🤣🤣

چطور رفتی؟؟من روم نمیشه باپسرا حرف بزنم حتی  عاشق یک پسر عشایری شدم مامانم گریه میکنه میگ نه

2740
چطور رفتی؟؟من روم نمیشه باپسرا حرف بزنم حتی  عاشق یک پسر عشایری شدم مامانم گریه میکنه میگ نه

😁😂🤣🤣

سایت طوبی وهمسرآنلاین ثبت نام کردم

ازکسی خوشم میومدپیام میدادم

طرف شماره داشت راحتتربودم

بهش پیام میدم جهت آشنایی برای ازدواج تمایل صحبت بامنورودارید؟!

طرف قبول میکرد

به تفاهم رسیدیم وازدواج کردیم

البته به همه دوست واقوام وهم دانشگاهی وهمکارام هم گفته بودم چنین موردی بودمعرفی کنید

چندنفراومدن ونشد

وهمسرم قسمتم شدالحمدالله

وای چه دلو جرعتی  چقدر شیر زنیی اعتماد به این ادما توسایتا سخته

دیگه من به خداوندسپردم وگفتم خدایاکمکم کن انتخاب خوبی داشته باشم

واقعابرام سخت بودعین ببعی بشینم وانتخابم کنند😁😂🤣🤣

الهی گ خوشبختو عاقبت بخیر باشی درکنار همسرت 

انشاءالله همه دختراخوشبخت بشن

من بخاطرخداوندازکل معیارهام گذشتم

خداوندهمه معیارهاروبهم دادن

اینم نکته ریزوطلاییش

2706