2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واقعا متنفرم ار اونایی ک به جای لاه حل دادن میان میگن مشکل از خودته

بعضی وقتا واقعا طرف شانس نداره و نمیشه 

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
2740
اتفاقا شماهم اونجا بودین  نه به این خندم میگیره خب دختره شوهر میخاد طرف چرا انقدر فلسفیش کرده ...

🤣🤣 اره واقعا ، 

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 

منم متوجه منظورش نشدم.یعنی چی ب خودتون رجوع کنین؟

برا سلامتی فرزند دلبندم که تیکه ای از وجودم هست،دعا کنین...خدا حاجت دل همتونو بده و زندگی سرشار از آرامش داشته باشین.لطفا نپرسین بیماریش چیه■□●○به امید روزی که بیام بگم بچه م شفا گرفت. دعا کنین، با امید به خدا دعا کنین
والا بعضی دخترا ماشاالله خیلی کاریزما دارن  نمی دونم ذاتی هست یا اکتسابی

منم یه دوستی داشتم دماغ گنده واقعا فکر نمیکردم این ازدووا ج کنه ولی تودانشگاه پیشنهاد زیاد داشتم اخرم بایه پسر بیرون دانشگاه ک ازقدیم دوست بود ازدواج کرد

2706