2737
2734
عنوان

شده حین رابطه از همسرتون یهو متنفر بشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1041 بازدید | 33 پست
منم حرف نمی‌زنم راجب مشکلات و اون اصلا نمیفهمه تو دل من چه خبره

اشتباه نکن علاوه بر نیاز شوهرت نیاز خودتم هست اون لحظه رو فقط ب خوبیای همسرت فک کن، چون کم کم سردی و دلزدگی میاره، همه یه خطاهایی دارن اون لحظه رو برا خودت تلخ نکن

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اینجوریم نمیدونم چراا

یکی مثل من پیدا شد  من گاهی وقتا دندونام رو بهم فشار میدم و میخوام بش بگم که بره اما میگم غرورش میشکنه و ازم سرد میشه؛همه تو زندگی مشکل دارن نمیدونم من چرا همین لحظه باید یادم بیاد و زجر بکشم

2731
اشتباه نکن علاوه بر نیاز شوهرت نیاز خودتم هست اون لحظه رو فقط ب خوبیای همسرت فک کن، چون کم کم سردی و ...

گاهی وقتا دلم براش میسوزه که نمیدونه چقد ازش داره بدم میاد

2740
یکی مثل من پیدا شد    من گاهی وقتا دندونام رو بهم فشار میدم و میخوام بش بگم که بره اما میگ ...

شوهرت خیانت کرده بهت؟؟؟ یاد کدوم کارش میفتی؟؟؟؟ منم بعد از خیانت شوهرم همینجور شدم و فقط تحمل میکنم کاری از دستم بر نمیاد. اگر بابامو جلو چشمم میکشت می‌تونستم ببخشمش ولی خیانت رو هرگز نمیتونم فراموش کنم و داغ جوونی کردن رو به دلم گذاشت و می‌دونم تا آخر عمرم باید غصه بخوام چرا خیانت کرد بهم. و من چرا وفادار موندم😭😭😭😭

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 
نه عزیزم الان سالهاست متاهلم ولی تازگی اینجور شدم

طبیعی هست.

مطمئن باش محل آرامش بودن برای همسر ثواب داره وشیطان همیشه در صحنه های ثواب شرکت میکنه تا افراد را از اون ثواب پشیمان کنه.

امیدوارم صبور باشید وجدی نگیرید تا شیطان خشنود نشه.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
2706