2733
2739

من بارها شده و زجر میکشم ازینکه اون لحظه بهم دست بزنه چندشم میشه حتی اینقد عصبی میشم که کنترل میکنم خودم رو که نزنم تو گوشش؛اما تحمل میکنم تا تموم بشه و تو خودم میریزم نمیدونم چرا هرچی مشکل داریم اون لحظه یادم میاد و اذیت میشم و گریه میکنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اینجور نیستم تازه مشکل ودلخوری هم باشه از یادم میره چه بسا که ببخشمش هم😅😅اصلا حین رابطه درباره مشکلات حرف نمیزنیم حتی فکر هم نمیکنیم

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
2731

نه اصلا اون لحظه هم خودم هم خودش این مدلی نیستیم 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل نمیشه که حق با شماست🩷
نه اینجور نیستم تازه مشکل ودلخوری هم باشه از یادم میره چه بسا که ببخشمش هم😅😅اصلا حین رابطه درباره ...

منم حرف نمی‌زنم راجب مشکلات و اون اصلا نمیفهمه تو دل من چه خبره

2740

من یه دوست پسر داشتم رابطه نداشتیم که، ولی وقتی پیام میداد یا زنگ میزد حس تهوع داشتم، چون بعضی رفتاراش رو مخم بود 

بعدها به خودشناسی رسیدم متوجه شدم عمیقا دوسش نداشتم 

و این باعث اوون حس انزجار میشد و تنفر لحظه ای 

دوست داشتن عمیقققق خیلی مهمه خیلی

وقتی فکرای منفی میکنم کارای بدش رو یادم میاد و ازش بدم میاد دیگه نه

تمرکزتوونوو بزارین رو رابطه نه چیزای دیگه

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل نمیشه که حق با شماست🩷
2706