2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله نماز دائم بخون روزه و ذکر هم فراموش نشه. الان داشتم قرآن می‌خوندم توش نوشته بود اگه کسی بهت بدی کرد تو ببخش و از خدا براش آمرزش بخواه و فقط توکل به خدا کن و خدا کسانی که بهش توکل کنن رو حمایت می کنه. تقریبا اون چیزایی که من برداشت کردم اینا بودن. 

بله پریروز داشتم کتاب بشارت ازحضرت حجت میخوندم نوشته بود همین الان هرحاجتی داری ازامام زمانت بخواه منم گفتم ودیروز خیلی تعجب کردم چون یه قدم بهش نزدیک شدم گفتم خودمم باورنداشتم اینقدر زود خدایاشکرت امام زمان ممنون

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)
2738
تعریف کن لطفا ممنونم

اسفندماه سال۹۶بود بادوستم باکاروان خواهرش رفتیم قم مسجدجمکران وحرم حضرت معصومه 

ازشون خواستم ک متاهل بشم وازدواج کنم حتی یادمه نامه هم نوشتم انداختم توچاه جمکران ووقتی برگشتم دقیقافرداش همسرموبهم معرفی کردند وتافروردین عقدکردیم الهی شکر.

اللّهُمَ صَلِّ عَلی‌مُحَمَّد وَ آلِ مُحمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 
تعریف کن لطفا ممنونم

هربار یجور بوده.  کلا مدلش اینه ک هربار تو زندگیم راه بندونومیشه تقریبا اولین چیزی که به زهنم میاد ایته ک برم در خونه امام زمان عج. الحمدلله  حالا هربار یجور مشکلی بوده   و یجور متوسل شدم 

2706