2737
2739
عنوان

می‌خوام تعلیق بشم

176 بازدید | 14 پست

جنگ میشه اینجا ادمو سکته میدن از هموطن هات حرف میزنی دفاع میکنی به مذاق خیلیا خوش نمیاد انگار نه انگار ایرانی آن فقط باید از فلسطین و یمن و عراق و ...حمایت کنی خوششون بیاد کاش با شما هموطن نبودم چجوری میشه تعلیق بشم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودتو اذیت نکن کسی که خودشو به خواب زده بیدار نمیشه 

ی عده هم همینن نباید اصلا وقتتو هدر بدی منم اشتباه کردم 

تا خودمون نخواییم نجات پیدا نمی‌کنیم از این مملکت به اصلاح گل و بلبل 

باید به دروغ گفت همه چی آرومه من چه خوشبختم 🤪🤪🤪

2728
والا من همون اول بهتون گفتم موفق باشین یعنی خدا حافظ الان بهت و میگم خانم محترم ان‌شاءالله هرکجا که ...

خداحافظی می‌کنی اما میای تو تاپیک من دوباره عجبا!چه اصراری داری با من همکلام بشی؟درضمن میخواستی بگی خداحافظ خب میگفتی چرا صغری کبری میچینی؟

خداحافظی می‌کنی اما میای تو تاپیک من دوباره عجبا!چه اصراری داری با من همکلام بشی؟درضمن میخواستی بگی ...

نه اونجا براتون تایپ کردم تاپیک ترکید ندیدین گفتم اینجا بگم حرفمو تمام اگر شماهم دیگه»ریپ نزنین حرفی ندارم 

2738

@niniyar_5    

سلام

استارتر درخواست تعلیق دارن.

ممنون

🟩 این از بی شعوری یک نفره که پشت سر یکی دیگه توهین کنه 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
@niniyar_5     سلام استارتر درخواست تعلیق دارن. ممنون

لغو شده صبح چون بعد از این تاپیک تاپیک سیاسی زده بود صبح کله ی سحر درخواست لغو میدن انتظار دارن زودم لغو بشن من صبح امدم لغوش کردم 

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
لغو شده صبح چون بعد از این تاپیک تاپیک سیاسی زده بود صبح کله ی سحر درخواست لغو میدن انتظار دارن زودم ...

ممنون

🦋🦋🦋

دیدم کاربری که شما رو تگ کرد لایک نکرده بودین.

🟦 اگر قسمت فنی این جا رو درست می کردن مشخص بود که الان کاربر تعلیقرهست یا نه خیلی خوب بود.

🟩 این از بی شعوری یک نفره که پشت سر یکی دیگه توهین کنه 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
لغو شده صبح چون بعد از این تاپیک تاپیک سیاسی زده بود صبح کله ی سحر درخواست لغو میدن انتظار دارن زودم ...

سلام

استارتر این تاپیک کیه؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13464329

🟠 مثل این که دیشب زده شده. الان توی گوگل دیدم.

🔵 این کاربر زیر بودن ❓️❓️❓️

lkjio

سلام استارتر این تاپیک کیه؟ https://www.ninisite.com/discussion/topic/13464329 🟠 مثل این که د ...

بله

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
بله

ممنون

🦋🦋🦋

آره به خودش شک کردم دیشب من رو تگ کردن و فحش دادن.

همون کاربری هستن که تا حالا که من می دونم ۱۵ تا کاربری ساختن و لینک روبیکا می دادن.

2706