2733
2734
عنوان

سلام به معشوق غایب من 💌

41 بازدید | 2 پست

💔😔

تلنگـــــــر🔨#  

ڪدام یڪ از ما #تأخیر ظهور امام #مهدے(عج) را جدے گرفتیم⁉️⁉️

ڪدام یڪ از ما از #دورے امام مهدے(عج) #دلگیر شدیم⁉️⁉️😞😓

اصلا چند درصد عمرمان را بہ فڪر و اندیشہ امام مهدے(عج) سپرے ڪرده ایم و براے #دَرمان این دَرد راه یابے ڪردیم⁉️

میدانم سراغ دارید #بسیارے را بہ خاطر #عشقش افسردگے گرفتہ و بارها بہ خودڪشے دست زده.....

اما ، سوالم این است #آیا ڪسے را سراغ دارید ڪہ بخاطر #غیبت مولاجان خواب و خوراڪش #مختل شده باشد⁉️⁉️😞

ما چقدر بہ فڪر #یوسف زهرا(س) هستیم.....

چند درصد از ذاڪرین اهلبیت(علیه السلام)در عزاهاے متعدد حضرت اباعبدالله(علیه السلام)مراسماتشان را بہ #نیت تعجیل فرج برگزار میڪنند.....⁉️⁉️

و نمیگویند برنامہ برهم میخورد❗️❗

اگر قلم و ڪاغذے را بدهند و بگویند #آرزویت را بنویس تا مستجاب شود چند درصد از ما #ظهور امام مهدے(عج) را مےنویسیم⁉⁉

بیائیم و #دلمان را از این پس از هجر امام مهدے(عج) بگریانیم و اعمالمان را هدیہ بہ حضرت حجت(عج) ڪنیم.....

بخاطرش #ببخشیم.....

بخاطرش #برویم.....

بخاطرش #بخریم.....

بخاطرش #عزا نگهداریم.....

بخاطرش #بخوانیم.....

بخاطرش #بگوییم.....

بخاطرش #برخیزیم.....

بخاطرش #نَفس بڪشیم.....

#نظرت چیست....⁉⁉

چند درصد از ما #عهد مےبندیم....⁉

#عاشق واقعے یعنے بخاطر #عشقش از خود بےخود شود.....

چند در صد از ما ڪہ #میگوییم {أنا مُنتظرالمَهدے (عج) } #راست است؟ 

رک بگویم از همه رنجیده ام! از غریب و آشنا ترسیده ام بیخیال سردی آغوش ها   من به آغوش خودم چسبیده ام :) 
وقتی نوجوون بودم ارتباطم با امام زمانم خیلی بهتر بود

ان شاءالله باشد که به برکت دعای خودشون خوب باشیم براشون سرباز باشیم نه سر بار 

رک بگویم از همه رنجیده ام! از غریب و آشنا ترسیده ام بیخیال سردی آغوش ها   من به آغوش خودم چسبیده ام :) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.