2733
2734
عنوان

ثطع شیر شب نوزاد 6 ماهه

154 بازدید | 16 پست

سلام

دخترم شب ساعت 11 میخوابه

تا فرداش ساعت 7حداقل 5تا 8 بار بیدار میشه یعنی هر یک ساعت

فقط هم با شیر خوردن ساکت میشه

قبلا شیر خودم و میخورد اما از وقتی روز شیرخشک مصرف کرده دیگه سینه قبول نمیکنه 

تجربه اتون درمورد از شیر شب گرفتن چیه و چطوری جواب گرفتید؟ 

دیگه واقعا مغزم داره میسوزه از بیخوابی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر دخترم اجازه نداد شیر شبشو قطع کنم گفت وزنش پایین نموداره قطع نکن

طلا وزنش صدک 25 دقیقا روی نموداره 

باز قبلا سینه خودم و میگرفت راحت تر میتونستم بخوابم

ولی از وقتی سینه ام و ول کرده باید بیدار شم شیر خشک درست کنم و بهش بدم شیرخشک خوردن هم خیلی طول میکشه چون مثل سینع مادر نیست که یکم بخوره بخوابه

2728
طلا وزنش صدک 25 دقیقا روی نموداره  باز قبلا سینه خودم و میگرفت راحت تر میتونستم بخوابم ولی از ...

ای جان

نمیشه سوراخ پستونک شبشو گشاد تر کنی؟

چی شد سینه رو ول کرد

هر چه از دوست رسد نیکوست...
ای جان نمیشه سوراخ پستونک شبشو گشاد تر کنی؟ چی شد سینه رو ول کرد

شیرم خیلی غلیظ بود اب بدنش کم شد طوری که بی بیش خیلی کم خیس می شد به تجویز پزشک بهش شیر خشک دادم اما کم کم دیگه شیر خودم و نخورد

هنوز به کمک شیر افزا و دوشیدن یکم شیر دارم اما عذاب وجدان اینکه چرا با تنبلی بهش شیر خودم و ندادم رهام نمیکنه و حس میکنم خیس نشدن پوشکش بهونه خودم بوده

2738
سوراخ پستونک خیلی باز باشه نمیتونه شیر تو دهنش و کنترل کنه خفه میشه

اهان

ببخشید من این‌پیشنهادو دادم

خودم شیشه به دخترم ندادم زیاد سر در نمیارم

نه عزیزم از قصدی نبوده اگرم بوده عذاب وجدان نداره ک شیر خشکم خوبه دیگ

زیاد به خودت فشار نیار واقعا بچه کوچیک داشتن خیلی سخته و ادم همین ک زنده بمونه هنر کرده این روزام میگذره

هر چه از دوست رسد نیکوست...

پسرم سینمو گاز گرفته چنان زخم شده که باید بخیه بزنم بنظرم😑😑ب همین خاطر شیر خشک میدم ک خوب شه، سه تا شیشه تا ۹۰اب میکنم با شیر خشک میذارم کنارم گریه کنه سریع حل میکنم بهش میدم خودش میگیره خـوره منم میخوابم، ولی خب ب راحتی شیر مادر نیست

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
2706